Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Organizatorzy :naughty::tongue4:

Nie płacz, Tobie przypadła funkcja biletowego :decayed::kox:

Nie mi, Mareczkowi :naughty:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najbardziej z basenu to się ponoć Prezes cieszy - bo zawsze na zlotach mu się nudziło ( nikt z nim nie gadał ) i stał cały zlot oparty w kącie jak mop.Teraz ponoć ma być słonecznym patrolem :naughty:

Opublikowano

Najbardziej z basenu to się ponoć Prezes cieszy - bo zawsze na zlotach mu się nudziło ( nikt z nim nie gadał ) i stał cały zlot oparty w kącie jak mop.Teraz ponoć ma być słonecznym patrolem :naughty:

:polew: :polew: :polew:

a ja myślałem że boją

Opublikowano

Poziu Ty masz specialną funkcję na zlot, będziesz witał gosci w przebraniu jeżozwierza :kox: :kox: :kox:

– Jakiego jeżozwierza?

– Takiego dużego jeża.

– Cuber, czy ty naprawdę jesteś taki tępy? W tym kraju nie ma takich zwierząt. Jest żubr, bóbr, ku***a łoś, lis, wilk, kuna, koń, wydra, ryjówka, zając. To są zwierzęta, które żyją w Polsce!

– Wszystko jedno, co to było, skoro już tego nie ma.

– No i tu się mylisz, Cuber. Wiesz co to jest reinkarnacja? Słyszałeś w swoim życiu taki długi wyraz!?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Sorry, no samo od razu mi sie nasunęło :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poziu Ty masz specialną funkcję na zlot, będziesz witał gosci w przebraniu jeżozwierza :kox: :kox: :kox:

ps. pamietasz? :cool1:

takiego dużego jeża ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 14:45_________________________________________________dzieki Kimi :good:

:kox:

Opublikowano
  • Autor

Poziu Ty masz specialną funkcję na zlot, będziesz witał gosci w przebraniu jeżozwierza :kox: :kox: :kox:

Staniesz z boku z sarenką przy boku :naughty:

Opublikowano

Poziu Ty masz specialną funkcję na zlot, będziesz witał gosci w przebraniu jeżozwierza :kox: :kox: :kox:

Staniesz z boku z sarenką przy boku :naughty:

sarenke rezerwuje Cuber :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Poziu Ty masz specialną funkcję na zlot, będziesz witał gosci w przebraniu jeżozwierza :kox: :kox: :kox:

Staniesz z boku z sarenką przy boku :naughty:

sarenke rezerwuje Cuber :decayed:

To do niego było :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wole dzika :kox:

Opublikowano
  • Autor

Może być i dzik :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ku... nie nadążam czytać... normalnie wszystkie "mietkie pytki" się przeniosły... a tu jeszcze 3 miesiące... :wallbash:

Opublikowano

jaka cisza od tylu godzin :tongue4: nie wierze :>

Opublikowano

jaka cisza od tylu godzin :tongue4: nie wierze :>

weekend i szlachta pije :naughty::kox:

Opublikowano

weekend i szlachta pije :naughty::kox:

Te chcesz w łeb

To Wy tam jedziecie pic wódkę :?: czy rozmawiać o problemach w naszych autkach :?:

Opublikowano

Te chcesz w łeb

To Wy tam jedziecie pic wódkę :?: czy rozmawiać o problemach w naszych autkach :?:

Najpierw pić a potem gadać o problemach :naughty:

Opublikowano

Najlepiej i po to i po to :D czyli pić i rozmawiać o autach :D trzeba łączyć przyjemne z pożytecznym :D

Opublikowano

Brzydale :sick3:

A tak czytając wymyśliłem że Poziek ma mieć rejestracje "S1 GOROL"

Opublikowano

łeee tam zaraz brzydale :kox: co do tablic to pisz do Maxito może załatwi specjalnie taka tablice hehehe :naughty:

Opublikowano

A tak czytając wymyśliłem że Poziek ma mieć rejestracje "S1 GOROL"

Nie wywołuj wilka z lasu :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.