Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kombinujecie jak by nie mogła być zwykła finka :cool1:

zwykła i najlepsza :good:

Chociaż jeden nie wymyśla :wink4:

:wink4:

nikt specjalnie wymyślał nie będzie, liczy się dobra :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dla mnie nie ma znaczenia jaka będzie.... Byle była czysta. Najważniejsza jest fajna atmosfera i dobra zabawa :drunk:

Opublikowano

Kombinujecie jak by nie mogła być zwykła finka :cool1:

zwykła i najlepsza :good:

Chociaż jeden nie wymyśla :wink4:

:wink4:

nikt specjalnie wymyślał nie będzie, liczy się dobra :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :naughty: :naughty:

dokładnie :good:

Opublikowano

Kombinujecie jak by nie mogła być zwykła finka :cool1:

zwykła i najlepsza :good:

Chociaż jeden nie wymyśla :wink4:

:wink4:

nikt specjalnie wymyślał nie będzie, liczy się dobra :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :naughty: :naughty:

dokładnie :good:

i tego się trzymajmy :naughty:

Opublikowano

dokładnie :good:

i tego się trzymajmy :naughty:

a będzie :good::wink4: :>

Opublikowano

ale PW-wizytówkę dostałem

co z tym zrobić? :mysli::blink:

21ce56b4445f9798m.png

:polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

jezusie ,na czarnym rynku niezła A4'ka by była za to

Opublikowano

jezusie ,na czarnym rynku niezła A4'ka by była za to

R8 :naughty:

Opublikowano

...gość ponoć ma hurtownie przypraw i większa partia kminku mu przyszła,więc pyta :cool1::polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

ale PW-wizytówkę dostałem

co z tym zrobić? :mysli::blink:

21ce56b4445f9798.png

:polew: :polew: :polew::wink4:

To musi być dopiero wyluzowany koleś :decayed:

Opublikowano

..patrząc na zdjęcie-chyba bardziej przerażony niż wyluzowany... :decayed::wink4:

Opublikowano

..patrząc na zdjęcie-chyba bardziej przerażony niż wyluzowany... :decayed::wink4:

Bo to jeszcze przed wyluzowaniem :polew::decayed:

Opublikowano

..patrząc na zdjęcie-chyba bardziej przerażony niż wyluzowany... :decayed::wink4:

Bo to jeszcze przed wyluzowaniem :polew::decayed:

...coś go bardzo pospinało...ciekawe co to :mysli:

b66243674423dd43m.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

..patrząc na zdjęcie-chyba bardziej przerażony niż wyluzowany... :decayed::wink4:

Bo to jeszcze przed wyluzowaniem :polew::decayed:

...coś go bardzo pospinało...ciekawe co to :mysli:

b66243674423dd43m.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale PW-wizytówkę dostałem

co z tym zrobić? :mysli::blink:

21ce56b4445f9798m.png

o ja pier**le :slina: :slina: :slina: :slina:

ja tez bede miał ale troche mniej :decayed::wink4:

Opublikowano

wciaga ;)

majtki :naughty:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 08:56_________________________________________________Pany! Kto bedzie jechal na zlot w piatek rano z Wawy lub poludniowych rejonow? :hi:

Opublikowano

moskal, wciągasz trochę ? :kox: :kox: :kox:

nie , absolutnie :no: , tylko palenie :good:

Pany! Kto bedzie jechal na zlot w piatek rano z Wawy lub poludniowych rejonow? :hi:

ja bede jechał :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

mam 1 miejsce wolne :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie wiem, czy swoim kondonem sie wybrac :gwizdanie:

Dzieki za miejsce w aucie, jak cos to dam znac, jesli pojade swoim, to zlapiemy sie na Katowickiej :)

Opublikowano

Dzieki za miejsce w aucie, jak cos to dam znac, jesli pojade swoim, to zlapiemy sie na Katowickiej :)

ołkej :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.