Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...ciekawe,co ja będę pamiętał z Bukowiny... :gwizdanie: :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

..ciekawe,co ja będę pamiętał z Bukowiny... :gwizdanie: :decayed

Tort i fajerwerki :polew: :polew:

Opublikowano

Tort i fajerwerki :polew: :polew:

do torta moze nie wytrzymac :kox:

Opublikowano

...ciekawe,co ja będę pamiętał z Bukowiny... :gwizdanie: :decayed:

zależy z kim siądziesz :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano
  • Autor

To już wiem skąd ten Blejk Karington :kox::polew:

Ty byłeś za bardzo zajęty tortem, dlatego nie pamiętasz :wink4: :gwizdanie:

No dobra, poddaje sie... Co było z tym tortem bo ni w piz*e nic nie pamiętam... :rolleyes:

Opublikowano

No dobra, poddaje sie... Co było z tym tortem bo ni w piz*e nic nie pamiętam... :rolleyes:

m.in. kłóciłes sie o godzine wjazdu z tortem i usilnie chciałeś mi wmówic ze jest to 22:00 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

...ciekawe,co ja będę pamiętał z Bukowiny... :gwizdanie: :decayed:

Balice będziesz pamiętał...

No dobra, poddaje sie... Co było z tym tortem bo ni w piz*e nic nie pamiętam... :rolleyes:

m.in. kłóciłes sie o godzine wjazdu z tortem i usilnie chciałeś mi wmówic ze jest to 22:00 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

po czym wstałeś i krzyknąłeś "No chyba ja tu jestem ORGANIZEREM!" :D

Opublikowano

po czym wstałeś i krzyknąłeś "No chyba ja tu jestem ORGANIZEREM!" :D

potwierdzam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Coś chyba ściemniacie :gwizdanie:

Żona mówi że trzeźwy byłem i się normalnie zachowywałem :kox:

Opublikowano

Coś chyba ściemniacie :gwizdanie:

Żona mówi że trzeźwy byłem i się normalnie zachowywałem :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Balice będziesz pamiętał...

:decayed: :decayed: :decayed: chociaż to na pocieszenie :good:

Opublikowano

Najlepiej to wspólny przejazd zorganizować z Północnymi żbikami..

Dwa lata temu był koksik :naughty::good: Zróbmy i tym razem wjazd na ostro :kox:

Opublikowano

Najlepiej to wspólny przejazd zorganizować z Północnymi żbikami..

Dwa lata temu był koksik :naughty::good: Zróbmy i tym razem wjazd na ostro :kox:

:good:

Opublikowano

Najlepiej to wspólny przejazd zorganizować z Północnymi żbikami..

Dwa lata temu był koksik :naughty::good: Zróbmy i tym razem wjazd na ostro :kox:

:good:

taaaak i wspólne wpier... big-maców w Medalikowie :kox:

Opublikowano

Najlepiej to wspólny przejazd zorganizować z Północnymi żbikami..

Dwa lata temu był koksik :naughty::good: Zróbmy i tym razem wjazd na ostro :kox:

:good:

taaaak i wspólne wpier... big-maców w Medalikowie :kox:

Święta karma :kox:

Opublikowano

Najlepiej to wspólny przejazd zorganizować z Północnymi żbikami..

Dwa lata temu był koksik :naughty::good: Zróbmy i tym razem wjazd na ostro :kox:

:good:

taaaak i wspólne wpier... big-maców w Medalikowie :kox:

Święta karma :kox:

Lepiej bym tego nie nazwał :polew:

"Ostatnia wieczerza" :decayed:

Opublikowano

ale jedziemy razem juz z wawy czy mamy was gdzieś dogonić ?? :decayed:

Opublikowano

ale jedziemy razem juz z wawy czy mamy was gdzieś dogonić ?? :decayed:

Dogadujemy się z północą i łapiemy się na wysokości Warszawy lub w innym miejscu gdzie przecinają nam się trasy.. Dalej dołączają inne zagubione owce.. I tak do samej BT :kox: :kox:

Non-stop na CB i w kolumnie, ostatni zamyka i daje info do przodu, czy wszyscy przeszli :good:

Opublikowano

i musze cb zakładać ??? :thumbdown:

Opublikowano

ale jedziemy razem juz z wawy czy mamy was gdzieś dogonić ?? :decayed:

Dogadujemy się z północą i łapiemy się na wysokości Warszawy lub w innym miejscu gdzie przecinają nam się trasy.. Dalej dołączają inne zagubione owce.. I tak do samej BT :kox: :kox:

Non-stop na CB i w kolumnie, ostatni zamyka i daje info do przodu, czy wszyscy przeszli :good:

Ale będzie fajnie, szkoda, że ja jadę już w środę :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.