Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

41A :kox:

kurfa IV piętro :?: :zemdlal:

muszę wziąć mój aparat tlenowy :naughty:

bong-squad.jpg

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

41A :kox:

bong-squad.jpg

to Twoje zdjęcie? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

19 A

ja_pierdole.jpg

:decayed:

Opublikowano

41A :kox:

bong-squad.jpg

to Twoje zdjęcie? :kox: :kox: :kox:

moje , ale sprzet grzecha :decayed:

Opublikowano

Poziek i Sławek :good:

:wink4::good: :good:

Ktos z nas musi trzymac klucz od pokoju, bo jak Poziek go przygarnie to może nam grozić spanie pod drzwiami :kox::polew:

Opublikowano

19 A

ja_pierdole.jpg

:decayed:

kox ekipa , na bank zajrze :good::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

41A :kox:

bong-squad.jpg

to Twoje zdjęcie? :kox: :kox: :kox:

moje , ale sprzet grzecha :decayed:

zabieracie to ze sobą? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Poziek i Sławek :good:

:wink4::good: :good:

Ktos z nas musi trzymac klucz od pokoju, bo jak Poziek go przygarnie to może nam grozić spanie pod drzwiami :kox::polew:

Czyli Slawek jednak jedziesz do BT :)

Opublikowano

pokoje git :good:

Opublikowano

19 A

ja_pierdole.jpg

:decayed:

kox ekipa , na bank zajrze :good::decayed: :decayed: :decayed:

ni choooja już ci to mówiłem :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

19 A

ja_pierdole.jpg

:decayed:

kox ekipa , na bank zajrze :good::decayed: :decayed: :decayed:

ni choooja już ci to mówiłem :kox: :kox: :kox:

się okaże :naughty:

Opublikowano

19 A

ja_pierdole.jpg

:decayed:

kox ekipa , na bank zajrze :good::decayed: :decayed: :decayed:

ni choooja już ci to mówiłem :kox: :kox: :kox:

się okaże :naughty:

ja specjalnie nie będę pić cały weekend :cool1:
Opublikowano
:rolleyes:
Opublikowano

:rolleyes:

oooo a co tam u Ciebie, sąsiedzie :naughty::D

Opublikowano

Poziek i Sławek :good:

:wink4::good: :good:

Ktos z nas musi trzymac klucz od pokoju, bo jak Poziek go przygarnie to może nam grozić spanie pod drzwiami :kox::polew:

w piątek-będziesz musiał się tym zająć -jak gadałem z Pozkiem-obiecał nie pić cytrynówki w dużych ilościach-będzie na mnie czekał-przynajmniej tak mówił,ale to się okaże w piątek... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Ale ekipa :kox::decayed:

Opublikowano

Poziek i Sławek :good:

:wink4::good: :good:

Ktos z nas musi trzymac klucz od pokoju, bo jak Poziek go przygarnie to może nam grozić spanie pod drzwiami :kox::polew:

Czyli Slawek jednak jedziesz do BT :)

Przecież cały czas stało na tym, że jadę. Poprosiłem tylko Jarka o możliwość przesunięcia wpłaty, ale na liście byłem od początku :)

Opublikowano

Juz sie boje 41A :D

Opublikowano

[Ktos z nas musi trzymac klucz od pokoju, bo jak Poziek go przygarnie to może nam grozić spanie pod drzwiami :kox::polew:

najwyżej się wbijemy komuś do pokoju,jak Go nie upilnujemy :kox: :kox: :kox: do Huga i Nosferskiego :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Poziek i Sławek :good:

:wink4::good: :good:

Ktos z nas musi trzymac klucz od pokoju, bo jak Poziek go przygarnie to może nam grozić spanie pod drzwiami :kox::polew:

w piątek-będziesz musiał się tym zająć -jak gadałem z Pozkiem-obiecał nie pić cytrynówki w dużych ilościach-będzie na mnie czekał-przynajmniej tak mówił,ale to się okaże w piątek... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

A o której planujesz byc na miejscu?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.