Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka Jamaica squad :naughty: :naughty: :naughty:

siema Domdżennik :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:decayed: wklejajcie fotki :cool1:
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ta to inna :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 20:52_________________________________________________w sumie ja tez mogę zadbać o zmianę autka :kox: :kox:

Opublikowano

d8d98af617888d11m.jpg

ale sie tam zazieleniło... :decayed:

Opublikowano

d8d98af617888d11m.jpg

ale sie tam zazieleniło... :decayed:

i własnie w takich momentach człowiek załuje ze nie ma przy sobie granatu :decayed:

Opublikowano

d8d98af617888d11m.jpg

ale sie tam zazieleniło... :decayed:

i własnie w takich momentach człowiek załuje ze nie ma przy sobie granatu :decayed:

:polew: :polew: :polew::evil:

Opublikowano

d8d98af617888d11m.jpg

ale sie tam zazieleniło... :decayed:

i własnie w takich momentach człowiek załuje ze nie ma przy sobie granatu :decayed:

albo przynajmniej kałacha :naughty:
Opublikowano

moskal: też jeszcze nie zdążyłem podziękować, więc dzięki :decayed::kox:

Opublikowano

d8d98af617888d11m.jpg

ale sie tam zazieleniło... :decayed:

i własnie w takich momentach człowiek załuje ze nie ma przy sobie granatu :decayed:

po co granat szkoda kasy , więcej narobimy bajzlu na forum i jebną tą robotę :kox::hi:

Opublikowano

d8d98af617888d11m.jpg

ale sie tam zazieleniło... :decayed:

ekipa sprzatająca :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

d8d98af617888d11m.jpg

ale sie tam zazieleniło... :decayed:

i własnie w takich momentach człowiek załuje ze nie ma przy sobie granatu :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

d8d98af617888d11m.jpg

ale sie tam zazieleniło... :decayed:

i własnie w takich momentach człowiek załuje ze nie ma przy sobie granatu :decayed:

Ale jebnął :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

moskal: też jeszcze nie zdążyłem podziękować, więc dzięki :decayed::kox:

za co ??? :mysli::kox::decayed:

Opublikowano

moskal: też jeszcze nie zdążyłem podziękować, więc dzięki :decayed::kox:

za co ??? :mysli::kox::decayed:

jestem laska i jaram blanty :)

Opublikowano
  • Autor

d8d98af617888d11m.jpg

ale sie tam zazieleniło... :decayed:

ekipa sprzatająca :kox: :kox: :kox:

ushering :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

moskal: też jeszcze nie zdążyłem podziękować, więc dzięki :decayed::kox:

za co ??? :mysli::kox::decayed:

jestem laska i jaram blanty :)

:decayed: :decayed:

Opublikowano

d8d98af617888d11m.jpg

ale sie tam zazieleniło... :decayed:

Jak ktoś tak się najebał że leżał gdzieś pod kątem i nie był w stanie poznać zielonych to od prawej => domjenick, Nosfer, chudineze resztę widać :decayed:

Opublikowano

d8d98af617888d11m.jpg

ale sie tam zazieleniło... :decayed:

Jak ktoś tak się najebał że leżał gdzieś pod kątem i nie był w stanie poznać zielonych to od prawej => domjenick, Nosfer, chudineze resztę widać :decayed:

od lewej Bart-S ykk chudineze Nosfer domjenick :decayed:

Opublikowano

Oczywiście to wszyscy obecni zieloni na zlocie :)

Opublikowano

Oczywiście to wszyscy obecni zieloni na zlocie :)

Jeszcze Wihu :wink4:

Opublikowano

Oczywiście to wszyscy obecni zieloni na zlocie :)

Jeszcze Wihu :wink4:

Nie nie, jeszcze ktoś :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.