Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Problem z pompą paliwa


Gość oskaritto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oskaritto

Witajcie!od połowy roku przy odpalaniu słyszę jak pompa paliwa wyje jak zacinający się bendix :)

problem w tym , ze jak orientowalem sie ... powiedzieli mi , ze do mojego silnika nie ma zamiennika i musze wydac 1650zl na nowa :/

moze cos poradzicie ? boje sie ,ze jak gdzies pojade moze sie skonczyc wycieczka laweta :/

z gory dziekuje za odpowiedzi

pozdro :hi:

-----------------------------

z powodu braku odpowiedzi prosze o usuniecie posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

hm chyba jedyna alternatywa to uzywka... no chyba ze mozna taka pompe regenerowac niskim kosztem...?

no wlasnie tego nie wiem :/ uzywki raczej do amb nie znajde albo bedzie bardzo ciezko :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak dosc glosno buczy to jest powoli na wykonczeniu jedynie uzywka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej wprowadzili cie w błąd. sa zamienniki wymienia sie tylko sam wkład. jak znajde podrzyce ci link bo sam brałem do bfb i podejrzewam że u ciebie jest podobna. koszt około 200 zł. chodzi głównie o cisnienie tłoczenia. dużo jest chinszczyzny które nie daja rady. moja jest czeska. smiga juz rok bez problemu. w servisie moze tyle kosztować ale wepchna ci cały wieniec z pompą.

moja rada. wyjmij pompe. może masz zatkane sitko i dlatego tak jęczy. przy okzzji zobaczysz budowe pompy. pod jakim kątem masz krućce i taka samą poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

raczej wprowadzili cie w błąd. sa zamienniki wymienia sie tylko sam wkład. jak znajde podrzyce ci link bo sam brałem do bfb i podejrzewam że u ciebie jest podobna. koszt około 200 zł. chodzi głównie o cisnienie tłoczenia. dużo jest chinszczyzny które nie daja rady. moja jest czeska. smiga juz rok bez problemu. w servisie moze tyle kosztować ale wepchna ci cały wieniec z pompą.

moja rada. wyjmij pompe. może masz zatkane sitko i dlatego tak jęczy. przy okzzji zobaczysz budowe pompy. pod jakim kątem masz krućce i taka samą poszukaj.

czesc!dzieki za odpowiedz

wole nie wyciagac nie majac nowej mam tylko 1 samochod jeszcze mieszkam w nie swoim miescie :) takze jak sie unieruchomie to bedzie klapa

jesli mozesz odszukaj co kupiles do siebie z gory dzieki

p.s cisnienie 4 bary chyba tam mam wiec chyba tylko o to chodzi bo nie zrozumialem ich czemu mowia ze do tego akurat nie ma zamiennika :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mojej terz nie ma zamiennika a jednak znalazłem. chodzi głównie o kształt krócców do przewodów paliwowych czy masz pod kątem czy na pion. dodatkowo lepiej sprawdzić czy masz wsówki czy skręcane + i - to też istotne. spisz nr seryjny i sprawdz w etce lub w necie kształt samej pompki i będziesz wiedział jaką kupić

podaj nr całej pompy masz na deklu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

do mojej terz nie ma zamiennika a jednak znalazłem. chodzi głównie o kształt krócców do przewodów paliwowych czy masz pod kątem czy na pion. dodatkowo lepiej sprawdzić czy masz wsówki czy skręcane + i - to też istotne. spisz nr seryjny i sprawdz w etce lub w necie kształt samej pompki i będziesz wiedział jaką kupić

podaj nr całej pompy masz na deklu

od dzieki za wskazowki

jutro sprawdze za dnia

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...