Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cxieszymy si ebardzo;) nowy kolega. WItamy łukasza :naughty:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 161,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bedziesz "uwencjusz" w zielonej na spocie? Jak tak to sie ugadamy co do wyjazdu na spocik w Poznaniu ja bede tu i tu na 100% :good:

ps. to jak, 18 bedzie wam pasowal?

Opublikowano

No pozostał jeszcze cały tydzień, więc wiele się może wydarzyć, ale póki co jestem na TAK.

A co do spotu w Poznaniu, hm... zobaczymy jeszcze

Opublikowano

robimy spocoik o 18:00 w sobote na parkungu Carrofour kolo Kartingow;p

Krótki : jesli masz jescze nalepki klubowe to mogllbym odkupic od CIebie 2 szt?:D:kox:

Opublikowano

Krótki : jesli masz jescze nalepki klubowe to mogllbym odkupic od CIebie 2 szt?

- mam :) - przywioze jak nie zapomne... - Paweł - też chcesz?

Opublikowano

bylbym sczesliwy:D

Opublikowano
  • Autor

taaa chce chce chce !!! duzzzooooo

a tak serio to 2 chyba starcza ;)

Opublikowano

Witam panowie!

pamieta mnie ktos jeszcze ?! hah... dlugi czas bez netu, ale juz odzyskalem dostep do a4-klub ;P czytalem kilka ostatnich stron - wiecej mi sie nie chcialo xD i doczytalem spota 19-stego? jesli sie odbedzie pisze sie tez ;] mozliwe ze bede mial jeszcze przejsciowe problemy z netem, wiec w razie gdybym nie pojawil sie na forum to dajcie znac na gg - bede wdzieczny:]

pozdro

Opublikowano
  • Autor

150ps ja cie pamietam ... kiedys mielismy spota prawie ale sie spozniles

;] ta spot 19ego tego miesiaca

Opublikowano

Mnie koledzy 19.10.2008 nie bedzie moge byc jedynie 18.10.2008

Wiec kiedy odbedzie sie ten spot?

Opublikowano
  • Autor

mi obojetne ... pasuje mi tez 18ego

:good:

Opublikowano

o.k. - mi pasi... - to deklarować się tak na 100% - kto będzie? 18-go o 18:00 tam gdzie zawsze... :cool1:

Opublikowano

ej mam fajny pomysl;) podrukuje jakies male wizytowki A4 klubiu ( nie kupilem kalendarzykow):/ ze 18 bedzie spot tu i tam i powpycham a4 za wycieraczke co?:D psycho pomysl ale moze nazbiera sie wieksza grupka lubuska.

Opublikowano

To dzialasz karolu :kox: Jak zjade w piatek to moge wziasc pare od ciebie i przy okazji tez zrobie reklame :przebiegly:

Opublikowano

no to pieknie;)

Opublikowano
  • Autor

ja tez cie zgrabie z tych wizytowek

Opublikowano

ok;p 3 min roboty i karteczki z info o zlocie wykonane;) sam druknalem 25 szt. jutro moge to powielic ile tylko mi sie spodoba.

NIe spodziewajcie sie tylko reklamy rodem z Media Markt;p tak wiec od jutra zaczynam prace roznoszenia ulotek :polew:

Opublikowano

mi 18 tez pasi ;]

hah..fakt spoznilem sie, ale byl tez spot na ktorym bylem ja sam:) a wizytowy spoko:)

Opublikowano

oks, kilka zaproszen na zlot rozdalem;) moze jakis ulamek A-czworkowiczow sie pojawi.

Krótki: zestaw skor z czerwona nicia mega koxx!!:)

Opublikowano

A teraz niech rękę podniesie ten który dzisiaj śmiał dotknąć moją niunię i włożył za wycieraczkę jakąś karteczkę. Jakież było moje oburzenie gdy ok. godz. 12 wsiadłem do zaparkowanego przy ul. Szafrana w ZG auta, zapiąłem pasy i już miałem ruszyć kiedy kątem oka zauważyłem jakąś karteczkę. Z moich ust poszła taka wiązanka że aż się zdziwiłem że mój zasób słów jest taki spory :-D.

Szczęście Twoje/Wasze że ową karteczką okazało się być zaproszenie na zlot miłośników Audi ;-)

Wybaczam i dzięki za zaproszonko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.