Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kamillo ta twoja fura ma 90 kucy,jak sie jeżdzi nie za mało jak na te bude mocy nie brakuje

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

przeciez w b6 nie bylo 1.9 90KM

Opublikowano

no własnie nowak i tak mi sie wydawało ale kolega kamillo sie chyba delikatnie pomylił :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a ma b6 czy b5 ?

Opublikowano

a tak na marginesie Nowak jak twój furacz robi sie :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 22:03_________________________________________________ma B6 2002 rok i to mnie troche zdziwiło

Opublikowano
  • Autor

no to najslabszy silnik jaki byl w b6 1.9tdi to bylo cos ok 100-105KM

potem byly 131KM....

moja furka ... miala byc wczoraj do odbioru ale jednak bedzie we wtorek :(

juz sie nie moge doczekac .... :kox:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 22:06_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/lubuskie/lubuskie_fotki_ze_zlotowspotow_lubuskich-t39497.0.html;new#new <-- wrzucilem 3 fotki ;p[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 22:06_________________________________________________fajne 20" znalazlem na allegro

:gwizdanie:

Opublikowano

wentyl przeciez Ci mowiłem ze mam 130 kucy :)

Opublikowano

stary nie drażnij mnie :wallbash: :wallbash: :wallbash:-jakie i za ile bo ja szukam na razie ale 19

Opublikowano
  • Autor

kuzwa ... juz ich nie ma[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 22:12_________________________________________________za 4500zl z oponami

jezdzily na passacie b5 FL

Opublikowano

wentyl przeciez Ci mowiłem ze mam 130 kucy :)

to czemu w opisie jest 90 pomyłka czy ka lipa ,zmień opis[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 22:13_________________________________________________Nowak a chciałes je do swojej maszyny,nie za duze trochu :naughty: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

19" niby leza w sam raz... ale 20" lepiej brzmi :tongue4:

Opublikowano

no tak a 21 jeszcze lepiej a czy wejda :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

do b5 ... wchodza 20" najwiecej

4 sztuki widzialem na necie ktore mialy 20" w b5

tylko ze one nie mialy -60mm ;p

Opublikowano

a do B6 jakie można zmieścic orientujesz się i jakie ET żeby nie przycierały 35 standard czy inne Et też ładnie wchodzi

Opublikowano
  • Autor

na ET to ja sie w ogole nie znam ;p[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 22:23_________________________________________________20" wchodza lekko do b6 a czy 21" to nie wiem ... ;p

Opublikowano

ok dzięki stary poszperam na forum to może coś znajde i do zobaczyska za tydzień na spocie ,chyba już będziesz :good: :good: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

bede bede ... ja zaraz zawijam spac

wiec dozobaczenia :)[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 22:28_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item506348615_alufelgi_19_5x112_tomason_tn_1_germany.html

to

http://moto.allegro.pl/item510721583_felgi_aez_excite_dark_8_0x_19_5x112.html

to

lub

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7b0d3c4105fc1b48 BBS CH zalozone na mojej (VT)[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 22:36_________________________________________________jedne z tych chce kupic jak sprzedam swoje 19"

Opublikowano

koledzy jak wlaczyc w mojej b6 ogrzewanie na nozki?

Opublikowano

gdzie się podział kolega który obiecał mi pewien link? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.