Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok koledzy.... kupilem nowe alu.. uzywki od S4 i wypadaloby je pomalowac. od strony zew sa delikatne rysy, a od wew juz sie aluminium utlenia ;( i chyba nie obejdzie sie bez piaskowania...:( znajomyu lakiernik powiedzial ze zew strone psiknie mi za 200zl komplet.

co robic?? ;( :embarrassed::confused4::mysli:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 21:33_________________________________________________i mam doła ja ch** :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok koledzy.... kupilem nowe alu.. uzywki od S4 i wypadaloby je pomalowac. od strony zew sa delikatne rysy, a od wew juz sie aluminium utlenia ;( i chyba nie obejdzie sie bez piaskowania...:( znajomyu lakiernik powiedzial ze zew strone psiknie mi za 200zl komplet.

co robic?? ;( :embarrassed::confused4::mysli:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 21:33_________________________________________________i mam doła ja ch** :no:

no co zrobić trzeba je odp----- ładnie co oczywiscie wiaże się z kosztami ,albo puść je dalej i patrz za innymi.No innej rady chyba nie ma :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 09:49_________________________________________________no i zależy ile za nie wybecalowałeś........ :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok koledzy.... kupilem nowe alu.. uzywki od S4 i wypadaloby je pomalowac. od strony zew sa delikatne rysy, a od wew juz sie aluminium utlenia ;( i chyba nie obejdzie sie bez piaskowania...:( znajomyu lakiernik powiedzial ze zew strone psiknie mi za 200zl komplet.

co robic?? ;( :embarrassed::confused4::mysli:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 21:33_________________________________________________i mam doła ja ch** :no:

Karol... - 200zł za komplet to naprawdę dobra cena... - jeżeli potrzebujesz piaskowania felg to ja mam znajomka - dobry koleś...- jakoś się dogadacie... :wink4: -z odpicowanymi felgami auto wygląda bossssko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów z Zielonej Góry, od niedawna jestem posiadaczem audi a4, przeczytałem o spotach, chciałbym przyjechać, poznać Was i popytac o kilka spraw. Czy jutro tzn 4 stycznia spotykacie się o 18 pod carrefourem?

mam problem z pilotem. Auto muszę zamykać kluczykiem. Pomoże ktoś? :)

Pozdrawiam Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze tak;) przyjezdzaj kamil na spot:)

Wentyl.... wezme jutro jedna felge dla przykladu i pogadamy na ten temt.... 3manko :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jest nas ponad 10-ciu... moze tzreba ponownie zakodowac pilota. Pozniej poszukam jak to sie robilo i moze Ci pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to

pewnie ze tak;) przyjezdzaj kamil na spot:)

Wentyl.... wezme jutro jedna felge dla przykladu i pogadamy na ten temt.... 3manko :cool1:

ok nie ma problemu do jutra

ale mam tylko jeden komplet kluczy do mojej fumy

nie martw sie co pare głów to nie jedna wpadaj serdecznie witamy :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tym razem będę :decayed: No chyba, że jakiś kataklizm wydarzy się do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopak... gdzie wyprostuje stalowke... :gwizdanie:???[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 15:06_________________________________________________a moje alu poiszly do malowania:D:D odbieram za tydzien:D :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze następny raz pod Macro będzie lepszy, będę miał nowa przeplywke i A4 3.0 TDi Q łyknę :evil: , bo niedzielny race przegrałem tylko o jedna długość. A jeżeli chodzi o pana Topór to 0:1 dla mnie :)

yyyy..... co do tej jednej długości to bym polemizował, ale to Ty byłeś z tyłu więc widziałeś lepiej.

Ja oglądałem zadek A3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...