Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o 18 tam gdzie zawsze:) fajnie jak bylby u nas komplet bo jednamy sily z klubem Audi 80:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga uwaga,

kto jutro bedzie na spocie..?? podkreslam po raz kolejny ze spot moz ebyc ciekawy bo przyjada chlopaki z klubu Audi 80. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede na 100% chcby nie wiem co i tak dojade :naughty:

100% klubowicza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladne:D a to obniza autko?:D [br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 00:51_________________________________________________w ogole jaka cena na nowke... :polew::good: gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniza jak bylo napisane na linku aukcji o 35mm no cena ciakawa dzwonilem do niego i jade osobscie. Z checia zabral bym kogos kto sie bedzie znal. Moze masz we wtorek czas Topor :naughty:

na dzien dzisiajeszy dzien mam wolny;) moge jechac;) [br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 13:48_________________________________________________szkoda tylko ze wszytscy sie wykruszaja na dzisiejszy spot:([br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 13:49_________________________________________________ostatni w tym roku poza tym:> :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanosi sie na to ze ich bedzie wiecej niz ans.... ;( :confused4:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 13:54_________________________________________________a jak wentyl??? ---> bedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanosi sie na to ze ich bedzie wiecej niz ans.... ;( :confused4:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 13:54_________________________________________________a jak wentyl??? ---> bedziesz?

sorry panowie ,ale niestety dopiero teraz miałem chwile i usiadłem .niestety rodzina się kłania,ale za tydzień postaram się być obecny.to ilu naszych dzisiaj było :hi: :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...