Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

:polew:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 23:35_________________________________________________wentyl... kupuj tylko ori Body.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ghost Dog to nie brak kluczyków sprawił iż nie stawiłem się na spocie... wypadło co innego, a co żałujesz że mnie dziś nie poznałeś? :tongue4:

jak wyglądał wasz przejazd? ile było aut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Kamillo zgubił kluczyki moze :polew:

Nowak a ile ten gosc od zawiechy bedzie to robil ?

z 3h mu zejdzie pewnie

jak cos to mow ze dostales numer od Pawla od czarnej A4 ;][br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 08:34_________________________________________________na spocie bylo chyba 8 aut....czyli tak srednio

ale ogolnie jest nas juz chyba z 20 osob jesli chodzi o okolie ZG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost Dog, hehe cwaniaczku :cool1: skąd mogłem wiedzieć że to Ty?

...ale teraz już Cię zapamiętam :dance: Żałuję że nie pojawiłem się na spocie,ale zatrzymała mnie siła wyższa.

a propo kluczyków, to na razie jestem na etapie dowiadywania się, z powodu braku sianka! Wszystko poszło na moją "niunie" :a4fan:

ale powoli, powoli ...i się ogarnę :dance2:

byłem w centrum we "Włamywacz-u" gość powiedział że koszt dorobienia kluczyka to 550 - 600 zl, :strzal: jak myślicie to rozsądna cena? czy znajde gdzieś taniej? ale z tego co słyszałem to właśnie tyle kosztuje taka przyjemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo mój brat zamawiał kluczyk w serwisie 500 zł ale w bmw , spytaj się ile by w serwisie Audi kosztowało :mysli:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fota.

Naprzeciw myjki recznej na zaciszu, za komisem sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 20:40_________________________________________________...temat moich kluczyków znów wraca jak bumerang na nasze forum :gicior:

otóż jak wcześniej napisałem, we "włamywaczu" gość zażyczył sobie 550zł-600zł...

a gdybym zakupił taki oto cwancyk http://allegro.pl/item526851134_audi_kluczyk_scyzoryk_433_mhz.html jakie kroki musiałbym poczynić żeby ten kluczyk zadziałał w mojej "niuni"? wiem że trzeba zakodować kluczyk ale jak to wyglada nie wiem. Jaki byłby koszt opcji z kluczykiem z allegro? programowanie itd... do tego nie wiem jak jest z tym Mhz czy ten kluczyk pasowałby do mojego auta...

no i kolejna sprawa dotycząca moich kluczyków, cóż mam zrobić by zamykać autko pilotem? hmm?

może to coś wam podpowie http://www.vag-com.pl/programowanie-pilotow.htm ktoś z klubowiczów potrafiłby to zrobić? czy muszę odwiedzić jakiegoś majstra od tego? a jeśli tak to gdzie mogę go znaleźć w ZG?

Panowie i nie miejcie do mnie pretensji że znów marudze na temat tych kluczyków, każdy z nas brnie w ten sposób by nasze autka sprawiały się jaknajlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesy... nikt nie wlada taka wiedya na temat klucyzkow jak Pan wlamzwacz:) wiec proponuje dluzsza rozmowe z Panem Słowikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest za***iście PAnie wentyl:) teraz szukamy jescze prozdu za fajna cene i git malina:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodem to nie teraz bo sie troche juz wypłukałem w tym miesiącu ale będzie napewno :good: :good:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:30_________________________________________________Nowak co tak po cichu siedzisz nie bój sie stary :polew: :polew: :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wentyl cos zakupil to ja nie bede gorszy ...

http://www.allegro.pl/item527147298_audi_a4_lifting_2000_rok_avant_orginal_kpl_wkl.html[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:38_________________________________________________jutro zostana wyslane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wentyl cos zakupil to ja nie bede gorszy ...

http://www.allegro.pl/item527147298_audi_a4_lifting_2000_rok_avant_orginal_kpl_wkl.html[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:38_________________________________________________jutro zostana wyslane ;)

no stary jak dla mnie ekstra[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:41_________________________________________________ :good: :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa... to teraz kolej na jakis moj gadzet;) -do jutra pomysle:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra pany a teraz powiedzcie mi do tego s-line to jakie miały być końcówki ULTERA 90mm.,dobrze kojarze i gdzie je dostane powiedzcie :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:43_________________________________________________

kuzwa... to teraz kolej na jakis moj gadzet;) -do jutra pomysle:D

myśl,myśl :mysli: :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90mm tak jak mowil krotki;) [br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:47_________________________________________________a kto sie orinetuje jakie wymiary maja koncowki w S4 b5????? :gwizdanie: ;( :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...