Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

90mm tak jak mowil krotki;) [br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:47_________________________________________________a kto sie orinetuje jakie wymiary maja koncowki w S4 b5????? :gwizdanie: ;( :embarrassed:

przykro mi nie wiem a Nowak :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:53_________________________________________________a te końcówki u was w zielonej dostane gdzies :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja zamawialem na allegro komplet[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 23:30_________________________________________________sprobuj w INTERCARS LUB FOTA LUB POLMOZBYT LUB VOLKS-MERC[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 23:31_________________________________________________ewentualnie ASO lub AUTO-BRRRUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jakiś "szał" zakupowy się zaczął :>. Przyjadę na któryś spot i nie poznam Waszych furek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot na 12 ponieważ chcieliśmy aby raz chociaz krótki mógł dojechać na niego a nie tylko praca ,praca, ale jeszcze będziemy gadac na ten temat napewno :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 09:59_________________________________________________pany gdzie u was mieści sie firma EVO-CAR bo tam handlują i mogą założyc mi końcówki ULTERA :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evo car jest jak jedziesz kozuchowska w dol ( od miasta, po lewej klub magma i w strone kozuchowa )

skrecasz tak jak na WORD w lewo i po 50-100metrach w prawo ( masz tam napis EVO CAR )

ul. Rzemieslnicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evo car jest jak jedziesz kozuchowska w dol ( od miasta, po lewej klub magma i w strone kozuchowa )

skrecasz tak jak na WORD w lewo i po 50-100metrach w prawo ( masz tam napis EVO CAR )

ul. Rzemieslnicza

dzięki stary :hi: :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kużwa te recaro sa za***iste ale gotówa ,brak jej ,a szkoda :mysli: :mysli: :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________Nowak lampki już doszły :good:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________co to za cisza w eterze dzisiaj wszyscy posnęli czy co :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może pod makro podjedziemy :shocked: :shocked: :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:17_________________________________________________

juz sruby mam kupione w Volks-mercu 20zl za 2 szt.

Ale bedzie fajnie w niedziele :banan3:

A moze by tak na graficie na parkingu zrobic ktos wziol by aparat i porobil fotki na dzial fotki spotow

ja moge wziac aparat no problemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...