Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie nie mam tego numeru...:/ a bylem swiecie przekonany ze mam :wallbash:

wtopa.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 16:47_________________________________________________Ghost dog.... 2:10 ----->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie gdzie można dorobić kluczyki do autka? mam tylko jeden komplecik i chciałbym dorobic przynajmniej jeszcze jeden komplet.

Napiszcie mi gdzie w ZG moge dobrze i tanio dorobic klucze i jak to wszystko wyglada? Rozumiem,ze

wystarczy gdypójdę z tym jednym oryginalnym kompletem kluczykow i oni na podstawie tego kluczyka i tego co jest w jego wnetrzu wyrobią kolejny komplet?

czy jest taka możliwość?

kupuje oryginalny kluczyk do mojej niuni np ten: http://www.allegro.pl/item519844748_nowy_oryginalny_kluczyk_immo_pilot_do_audi.html i czy wtedy będę mógł ten kupiony kluczyk zaprogramować sam w moim aucie?

która opcja jest korzystniejsza?

Panowie czekam na odpowiedzi wink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z kluczukiem do audi ale przykladowo do DAF'a kosztuje cos okolo 500zl.

jedz do wlamywacza. Facet doroabia klucze itd. w Zielonej górze w centrum. Widzialem ze kiedys ze ma kluczyki do grupy VAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym aby mój kluczyk wygladał jak oryginalny. Czy facet we "włamywaczu" dorobi tak aby wygladał przynajmniej podobnie?

a nie lepiej kupić kluczyk do audi na allegro? ten co podałem w linku powyżej?

do tego nadal nie rozwiązałem problemu z moim pilotem, nadal zamykam auto kluczykiem....

w niedziele wszyscy będą na spocie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co panowie jedziemy razem jedną ekipą do Bukowiny ?? :cool1:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 16:19_________________________________________________od nas jedzie co najmniej 7 aut :gwizdanie: może nawet więcej pojedzie :cool1:

madas spokojnie,spokojnie pogadamy zobaczymy jeszcze jest czas, a tak w ogóle wszyscy widze że jada a nikt zaliczki jeszcze nie wpłacił :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 06:50_________________________________________________a ja juz całość zapłaciłem więc dalej ruszac się pany :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee Panowie... jutro jak kazdy wie jest WOSP i panowie z BEEMEK organizuja sobie dosy glosny przejazd prez westerplatte... moze my tez o tym pomyslimy?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bez 19" sie nie kulam po miescie zeby sie pokazywac

na 16" jest lipa jesli chodzi o wyglad

po ponad roku posiadania a4 stwierdzam ze jesli auto ma mi ise podobac to jednak te 18" to minimum jesli chodzi o wyglad(a4 b5).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...