Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Bytomiu Odrzańskim /koło Nowej Soli, jest koleś nazywa się Chłopowiec :good:. Skrzyniami od automatów zajmuje sie od lat i wiem że jest słynny na nasze województwo więc jak cos to jechać do Bytomia i się powołac na nazwisko: Chłopowiec to każdy przechodzień go skieruje tam gdzie trzeba. Pozdro

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko ET trochę duże - więc chyba dystanse +10 lub +17

Nie jestem pewien, czy nie wejdą bez dystansów, tylko oponka trochę za wysoka... ponad 4% różnicy średnicy koła. 255/30 byłaby idealna :)

Wejdą bez bo jest dużo miejsca od wewnątrz, ale chciałbym żeby były szerzej w nadkolach.

Też mnie martwi ten profil 35 :kwasny: ale na razie nie mam niskiego zawiasu więc nie powinno być problemu

Plusem 35 jest to że będzie o 5 więcejkomfortu :polew:

Opublikowano

O około 3 cm zwiększy się zewnętrzna średnica koła (będzie miało 66 cm). Czyli auto podniesie się w górę o 1,5 cm i o tyle samo zmniejszy się odległość od nadkola. Będzie wrażenie jakbyś miał niższy zawias :wink4:

Opublikowano

dokładnie,

nie wiem jaki mam maksymalny skok amorka, istnieje prawdopodobieństwo że opona chrupnie o nadkole jak np. będę szybciej zjeżdżał z krawężnika na wstecznym i skręconych kołach.[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 19:37_________________________________________________http://www.opony.autogaleria.pl/opony_zamienniki.asp

na tej stronce wyszło mi że różnica to tylko 17,8mm w średnicy więc podniesie się tylko o 8,9mm i tyle mniej będzie do nadkola.

Zaraz wezmę kalkulator i policzę sam :mysli:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:02_________________________________________________wychodzi to samo co na stronce

Opublikowano

Hmmm... Czyżbyś wzorcową miał miał inną niż u mnie? Może w 3.0 są ciut większe :)

Opublikowano

pany fele już doszły 18 ET 30 8,5 cala szer. jutro biore się za założenie zawiasu -35mm. :good::banan: :banan: :banan:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:29_________________________________________________a u mnie różnica wyszła 13,3 mm :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:30_________________________________________________

kolega od omegi 3.0 B mv6 pyta sie czy znacie kogos kto dobrze naprawia automatyczne skrzynie biegow ?

jak ktos ma jakies info to pisac

Nowak w sulechowie gościu o nazwisku Stein może zrobić bez problemu automata :good:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:31_________________________________________________zakład ma na ul. Curie Skłodowskiej
Opublikowano

235/45 R17

a u Ciebie ??

Jako wzorzec przyjąłem 205/55 R16

Opublikowano

zaraz będę chował do garażu to zobaczę jaki mam sugerowany rozmiar na wklejce

Opublikowano

13,3mm na + czy - ?

+13,3mm oczywiście
Opublikowano

na wklejce mam:

lato - 215/55 R16 XL

- 235/45 R17

zima - 205/55 R16

- 235/45 R17

13,3mm na + czy - ?

+13,3mm oczywiście

to prędkość max wzrośnie :>

ale przyspieszenie spadnie :confused4: - ale nie w zimie :quattro::evil2:

Opublikowano

na wklejce mam:

lato - 215/55 R16 XL

- 235/45 R17

zima - 205/55 R16

- 235/45 R17

13,3mm na + czy - ?

+13,3mm oczywiście

to prędkość max wzrośnie :>

ale przyspieszenie spadnie :confused4: - ale nie w zimie :quattro::evil2:

ale to jest mało ważne a jaki wygląd fury no no :thumbup: :thumbup: :banan2: :banan2:
Opublikowano
;) na spotach bedzieli mieli 2 nowych kolegow;) z A6 i A8;)
Opublikowano
  • Autor

rok a6 i a8 ?

Opublikowano

;) na spotach bedzieli mieli 2 nowych kolegow;) z A6 i A8;)

:thumbup: :oklaski:

Opublikowano

na wklejce mam:

lato - 215/55 R16 XL

- 235/45 R17

No to 255/35 mieści się w tolerancji (2,73%)

Opublikowano

A6 1999r

A8 2000r.

Opublikowano
  • Autor

nie ma to jak jezdzic na letnich 19" gdy za oknem snieg ;(

Opublikowano

;) na spotach bedzieli mieli 2 nowych kolegow;) z A6 i A8;)

:good: :good: :cool1:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 18:03_________________________________________________

nie ma to jak jezdzic na letnich 19" gdy za oknem snieg ;(

a miało nie być zimy :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.