Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wszytsko wiem. Ilosc znaczkow jest juz nieograniczona. Przy wiekszej ilosci bedzie to nie 95zl tylko 90... musze jezcze tylko porozmawiac z Tomim czy nie poprawil skazy (schodzi chrom)

Nich teraz kazdy wpisze sie kto jest pewien ze chce znaczek.

Pieniadze zbiore w nast niedziele na spocie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja równiez na 100%

i w razie czego balot chyba też ale na ten temat to ci dam znać jeszcze [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:06_________________________________________________

wszytsko wiem. Ilosc znaczkow jest juz nieograniczona. Przy wiekszej ilosci bedzie to nie 95zl tylko 90... musze jezcze tylko porozmawiac z Tomim czy nie poprawil skazy (schodzi chrom)

Nich teraz kazdy wpisze sie kto jest pewien ze chce znaczek.

Pieniadze zbiore w nast niedziele na spocie. :rolleyes:

a co to cena podskoczyła czy to już z przesyłka,a niech poprawi ten chrom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka to ja wiem ,a co powiesz na te z czarnym środkiem i które najlepiej[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 00:01_________________________________________________np. ATS Apollo 11 alboRh aw crossline czarna[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 00:04_________________________________________________o topor witam :hi: a które fele według ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te co pokazałeś w linku są spoko np w 18" ...zapodaj cos jeszcze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czesc czesc chlopaki!!!:)

Marcin... zalezy w ktora strone tuningu chcesz isc:D felga z polerowanym rantem i czarnym srdkiem optycznie wydaje sie mala...

Ostatnio widizalem B5 z felgami od Porsche... i wygladalo to zajebongo. a co do Twojej B6.. to nie wiem co Ci poradzic. Wszytsko co kupisz bedzie git bo to bedzie 19"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie pojechalem w niedziele do kerfura i mi pompa wody cieknie... Wstawilem jej dziś alarm to sie chyba obrazila, ze za tani i cieknie. Ot kur.a filozofia. No coz ktos cos doradzi gdzie dostane pompe wody w okolicy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Zielonej Górze... np Fota. [br]Dopisany: 03 Luty 2009, 16:50_________________________________________________http://www.wrzuta.pl/audio/qojRERCUBH/russak_audi_songAUDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie do rana mam dać znać które ,co mówicie Exclusive o hyper-black lub RH AU wenus które waszym zdaniem z tyćh dwóch http://www.allegro.pl/item535790075_nowe_alufelgi_18_ats_i_rh_felgi_do_porsche_bmw.html[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 22:46_________________________________________________niestety przemyślałem wszystkie za i przeciw i niestety ze względu na komfort troche no i to że często woże dziecko postanowiłem że jednak będą 18 niestety :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 22:48_________________________________________________topor rzuć okiem na te dwie jak możesz będę wdzieczny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...