Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie, chciałbym zrobić styczne i dynamiczne, czasami autko doprowadza mnie do rozpaczy ;/ raz ciągnie raz nie a chce zacząć od początku żeby nie babrać się nie potrzebnie i nie tracić kaski na marne. Postaram się za tydzień wpaść na spot i konkretnie pogadać, pozdro i dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrny srodek jest jakis bezpluciowy... jakbys malnal srodek na czarno to chyba byloby dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowak dzieki stary,szukam dalej :hi: :hi: :hi:opinia fachowca mówi sama za siebie :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:33_________________________________________________nowak najlepiej by mi pasowały mi BBS RR z rantem środek czarny ale nigdzie ich nie ma co ty na to wiesz o jakie chodzi :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co wentyl... u Ciebie fajnie pasowalyby kolka nowaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o jakie ci chodzi ... ale zawsze jak cos to mozesz kupic bbs le mans

http://allegro.pl/item537505396_bbs_le_mans_19_5x112_audi_vw_mercedes.html[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:41_________________________________________________

wiesz co wentyl... u Ciebie fajnie pasowalyby kolka nowaka...

http://moto.allegro.pl/item537689851_felgi_audi_a8_stan_bdb_opony_225_35r19_okazja.html :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Spocik fajny. Ale przechodzac do szczegółów- wsadziłem dzis brzeczyk w licznik i robi "PIP":D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekladnia przekladnia;p powiedz lepiej jak kluczyk:D :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przekładnia dzis pojechalem i mechanior stwierdzil, ze jest ok ale jak bardzo chce to moge wydac 300 zl i on ja naprawi:D a na powaznei stwierdzil, ze sa lekkie luzy ale to auto ma swoje i lata i kilometry.

PS jaki kluczyk??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie niestety to przekladnia... :/ nadrazsza czesc ukladu w sumie:/ jezeli ten luz mozna skoryowac to pol biedy...

Ten Twoj mechanik obejrzalby moja audike tez??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jeszcze bede nawiedzial kolesia, ktory tez takie cos robi... w celu sprawdzenia diagnozy. Dam znac co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...