Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Konian obyś miał racje. Normalnie wracałem na chate i zaczął mi przerywać aż zgasł, potem nie mogłem go odpalić. Po jakimś czasie odpaliłem, wszedł na obroty i znowu się zaksztusił. od tej pory wogóle nie zapala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

myślicie ze nie będzie śladu na "dupsku" auta, po ściągnięciu znaczka ori? wiadomo Ci którzy mają auta koloru "ciemniejszego" nie maja raczej powodu by się martwic, ale niektórzy mają nieco jaśniejszą niuńkę... mam też nadzieję że przewiercona dziurka na kabel nie będzie sie w przyszłości "paprała". to musi być dobrze zabezpieczone...

wy tez juz nie możecie sie doczekać tego czerwonego motywu? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konian obyś miał racje. Normalnie wracałem na chate i zaczął mi przerywać aż zgasł, potem nie mogłem go odpalić. Po jakimś czasie odpaliłem, wszedł na obroty i znowu się zaksztusił. od tej pory wogóle nie zapala.

też mam taką nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro bede gadal z moim kolega ktory malowal toporowi felgi

mi robil przod s4 + naprawy po drobnych stluczkach

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Astra/1182 <-- malowal tez ta astre kolegi ktory ma obecnie s3

robi dobrze i w miare przystepnie cenowo dla ludzi ;)

pisac sie czy te 10 osob jest chetne u niego czy robicie sobie kazdy we wlasnym zakresie

( najpierw zbieram liczbe wstepnie chetnych a potem jade negocjowac cene .... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się właśnie zastanawiam czy komp bedzie pokazywał błąd żarówki :mysli:

no nie wiem :gwizdanie: :gwizdanie:

u krotkiego nie pokazuje

wiec chyba nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się właśnie zastanawiam czy komp bedzie pokazywał błąd żarówki :mysli:

Najpierw podłączyć na próbę, potem wiercić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowak wymontuj wyłącznik i porównaj 2 minuty roboty jak to samo to bież ale najpierw sprawdż w serwisie czasem może być taniej :hi: na pierwszy żut oka to tosamo

panowie spot był super tylko podczas jazdy do bazy zaczeło mi autko pływać po drodze mogą to być końcówki drążków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na 100% to .... jeszcze nie zamawiam bo moze kolega czaki22 ma taki na stanie ;)[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 20:01_________________________________________________w aso 120zl ... na allegro 60 ;)

jesli czaki22 nie ma to zamawiam ten z allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak jak ziomek dobrze zrobi to ja się piszę, możesz mnie zapewnić że rdza się nie dobrze do d*py mojej niuńki?

mogę być spokojny?

daj znać ile zawoła za robocizne.

P.S. Tołoczko ma S3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak jak ziomek dobrze zrobi to ja się piszę, możesz mnie zapewnić że rdza się nie dobrze do d*py mojej niuńki?

mogę być spokojny?

daj znać ile zawoła za robocizne.

P.S. Tołoczko ma S3?

tak.... i to grube ( http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/S3/52364 )

niektorzy widzieli

1.8T ~270KM + caraudio warte tyle ile polifty b5 w dieslu ;)

na niewystrojonym sprzecie i przy pewnych brakach prądu 144.7db.... co daje wynik na klase europy w ESPL`u ;)

niedlugo bedzie na paru okladkach magazynow w PL i z tego co wiem to tvn turbo

zapewniam ze Marek ( ten moj kolega lakiernik mechanik ) zrobi to dobrze....

ale czy kidys cos nie wyjdzie o tym juz nie bede zapewniac ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak jak ziomek dobrze zrobi to ja się piszę, możesz mnie zapewnić że rdza się nie dobrze do d*py mojej niuńki?

mogę być spokojny?

daj znać ile zawoła za robocizne.

P.S. Tołoczko ma S3?

tak.... i to grube ( http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/S3/52364 )

niektorzy widzieli

1.8T ~270KM + caraudio warte tyle ile polifty b5 w dieslu ;)

na niewystrojonym sprzecie i przy pewnych brakach prądu 144.7db.... co daje wynik na klase europy w ESPL`u ;)

niedlugo bedzie na paru okladkach magazynow w PL i z tego co wiem to tvn turbo

zapewniam ze Marek ( ten moj kolega lakiernik mechanik ) zrobi to dobrze....

ale czy kidys cos nie wyjdzie o tym juz nie bede zapewniac ... :)

szacunek dla kolegi od S3 ,fura maxxxxx bomba :good: :good: :good:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 21:33_________________________________________________na mnie robi wrażenie ,choć jestem zwolennikiem większych aut ....tak jak S8 :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak chlopy. Tomek od znaczkow nie ma ma takiej ilosci teraz juz. Ale w polowie lutego bedzie nastepna dostawa:D znaczkow z RSQ :kox: i zamowilem wstepnie 10-12 sztuk. Co do ceny bede jescze rozmawial. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak chlopy. Tomek od znaczkow nie ma ma takiej ilosci teraz juz. Ale w polowie lutego bedzie nastepna dostawa:D znaczkow z RSQ :kox: i zamowilem wstepnie 10-12 sztuk. Co do ceny bede jescze rozmawial. :)

stary no to super czekam i biore na 1000% :good: :good: :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 22:01_________________________________________________aha w jakim wątku szukac :mysli: :mysli: :mysli: i jaka ma ilość na dzien dzisiejszy :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 22:05_________________________________________________pany końcówki juz kupiłem jeszcze tylko malowanko zderzaka :good: :good: podziekowania dla Ghost Dog za poprowadzenie mnie do gostka :hi: :hi: :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo :hi: proszę o zaznajomienie się z tym tematem Panowie sąsiedzi: http://www.a4-klub.pl/smf/all_wiosna_09_klubowa_wycieczka_do_ingolstadt_muzeum_audi-t61914.150.html

Topor jak nie chcesz mieć tego podpisu niebieskiego w taym avatarze to odznacz na w imageschack "include details"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...