Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no no 10 osob bylo

dawajcie fotki te ktore macie ze zlotu

ps. fajnie by bylo gdybyscie zamazali rejestracje

ps2. KTO PAMIETA JAK SIE NAZYWA TEN MODUL CO JEST ZA SWIATLAMI AWARYJNYMI U MNIE KTORY ODPOWIADA ZA KIERUNKOWSKAZY ?

bo nie wiem jak tego szukac na allegro[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 14:00_________________________________________________ja nie zamazuje ... nie chce mi sie ;)

wrzucam 27 zdjec

niedlugo beda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki.

czyli wstepnie

1.NOWAK.

2.BALOT

3.WENTYL

4.GHOST DOG

5.MALIN

6.KAMILLO

7.KRÓTKI

8.KONIAN

9.kolega z B6 Avant (nie pamietam Ksywy :wallbash:)

10.Topor czyli ja.

jak cos to poprawcie mnie i dopiszccie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomoże mi ktoś zamontować te "stop-y" ?

a i jak wyglada zabezpieczenie takiej dziurki, bo wiadomo że trzeba wiercić :yeee: rdza nas nie zaatakuje?

no no dziś było więcej klubowiczów :) nawet klienci carrefoura jadąc na zakupy musieli zerknąć w lewo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamillo... ja znowakiem probuje ugadac naszego lakiernika zeby sie wszytskim zajal. On to zrobi pro i rdza sie tego nie chwyci;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porzadeczku topor, to negocjuj cene z ziomkiem od stopow i daj znac ile kabonki trzeba Ci dać i ugadajcie sprawe z lakiernikiem i tez daj znac jaki to koszt, ile może zawołać?

...ale nasze niunie będą efektownie wyglądały :yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze niewiele... to nie jest jakies skomplikowane zadanie dla lakienika/blacgarza.

caly kosztorys lakiernika mysle ze uda sie ustalic w ciagu tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topor dać znać jaki koszt maskotki stopu

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 15:31_________________________________________________nasze maszynki będą super wyglądać :good::banan1::a4fan:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 15:39_________________________________________________daj wzór ulotek to podrukuje troszku

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw musimy ustalic date i czas... oczywiscie tak zeby kazdemu pasowalo,:) potem zrobie szablon zaproszen na spot, podrukujemy i hejua za wycieraczke:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej! jak sie moze nazywac to co odpowiada za kierunkowskazy ?

ten modul ! ? co sie znajduje za przelacznikiem swiatel awaryjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak... najlepiej rozbierz do naga konsola, wyciagnij ta pier**le, spisz numer czesci i do Aso, albo gdzies na szrocie mozna znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topor mi tez zamów ten "STOP" który dzisiaj zrobił taka furore

No jak wszyscy będą mieli, to i ja chcę (choć nie widziałem). Nie zapomnijcie o mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/lubuskie_fotki_ze_zlotowspotow_lubuskich-t39497.0.html;msg669081#new[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 17:14_________________________________________________http://allegro.pl/item529688732_wlacznik_swiatel_awaryjnych_audi_a4_okazja.html

mam ;D [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 18:01_________________________________________________czyli do zamowienia jest 10 lub 11 sztuk ;> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o paweł powiedz co może być z furą bo koles od czarnej B6 avant do mnie dzwonił i mówił że fura mu zaczeła przerywac i zgasła,póżniej ją długo kręcił załapała weszła na wysokie obroty póżniej znowu przerywała i zgasła i h... co to kużwa może byc bo ja już nie mam pojęcia podpowiedz[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 18:58_________________________________________________

oki.

czyli wstepnie

1.NOWAK.

2.BALOT

3.WENTYL

4.GHOST DOG

5.MALIN

6.KAMILLO

7.KRÓTKI

8.KONIAN

9.kolega z B6 Avant (nie pamietam Ksywy :wallbash:)

10.Topor czyli ja.

jak cos to poprawcie mnie i dopiszccie sie.

topor i co skontaktowałes sie z gościem od stopu .jak co to daj cynk :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 18:59_________________________________________________a bym zapomniał dzieki za spocik ,widze że wszystko idzie u nas w dobrym kierunku :good: :good: :good::hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki.

czyli wstepnie

1.NOWAK.

2.BALOT

3.WENTYL

4.GHOST DOG

5.MALIN

6.KAMILLO

7.KRÓTKI

8.KONIAN

9.kolega z B6 Avant (nie pamietam Ksywy :wallbash:)

10.Topor czyli ja.

jak cos to poprawcie mnie i dopiszccie sie.

11. WiesiekM[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 19:16_________________________________________________wentyl ... szczerze to nie mam pojecia [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 19:16_________________________________________________mam nadzieje ze za tydzien bedzie nas wiecej ;) i przyjada ci ktorzy jeszcze nie byli oraz ci co ostatnio nie przyjezdzaja ;> [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 19:17_________________________________________________topor gadaj o upuscie cenowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o paweł powiedz co może być z furą bo koles od czarnej B6 avant do mnie dzwonił i mówił że fura mu zaczeła przerywac i zgasła,póżniej ją długo kręcił załapała weszła na wysokie obroty póżniej znowu przerywała i zgasła i h... co to kużwa może byc bo ja już nie mam pojęcia podpowiedz

co do przerywania to przedwczoraj mój koleś miał to samo - wymienił filtr paliwa i wszystko się uspokoiło. Koszty niewielkie i 10 minut roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...