Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

W Bytomiu Odrzańskim /koło Nowej Soli, jest koleś nazywa się Chłopowiec :good:. Skrzyniami od automatów zajmuje sie od lat i wiem że jest słynny na nasze województwo więc jak cos to jechać do Bytomia i się powołac na nazwisko: Chłopowiec to każdy przechodzień go skieruje tam gdzie trzeba. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tylko ET trochę duże - więc chyba dystanse +10 lub +17

Nie jestem pewien, czy nie wejdą bez dystansów, tylko oponka trochę za wysoka... ponad 4% różnicy średnicy koła. 255/30 byłaby idealna :)

Wejdą bez bo jest dużo miejsca od wewnątrz, ale chciałbym żeby były szerzej w nadkolach.

Też mnie martwi ten profil 35 :kwasny: ale na razie nie mam niskiego zawiasu więc nie powinno być problemu

Plusem 35 jest to że będzie o 5 więcejkomfortu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O około 3 cm zwiększy się zewnętrzna średnica koła (będzie miało 66 cm). Czyli auto podniesie się w górę o 1,5 cm i o tyle samo zmniejszy się odległość od nadkola. Będzie wrażenie jakbyś miał niższy zawias :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie,

nie wiem jaki mam maksymalny skok amorka, istnieje prawdopodobieństwo że opona chrupnie o nadkole jak np. będę szybciej zjeżdżał z krawężnika na wstecznym i skręconych kołach.[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 19:37_________________________________________________http://www.opony.autogaleria.pl/opony_zamienniki.asp

na tej stronce wyszło mi że różnica to tylko 17,8mm w średnicy więc podniesie się tylko o 8,9mm i tyle mniej będzie do nadkola.

Zaraz wezmę kalkulator i policzę sam :mysli:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:02_________________________________________________wychodzi to samo co na stronce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Czyżbyś wzorcową miał miał inną niż u mnie? Może w 3.0 są ciut większe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany fele już doszły 18 ET 30 8,5 cala szer. jutro biore się za założenie zawiasu -35mm. :good::banan: :banan: :banan:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:29_________________________________________________a u mnie różnica wyszła 13,3 mm :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:30_________________________________________________

kolega od omegi 3.0 B mv6 pyta sie czy znacie kogos kto dobrze naprawia automatyczne skrzynie biegow ?

jak ktos ma jakies info to pisac

Nowak w sulechowie gościu o nazwisku Stein może zrobić bez problemu automata :good:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:31_________________________________________________zakład ma na ul. Curie Skłodowskiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wklejce mam:

lato - 215/55 R16 XL

- 235/45 R17

zima - 205/55 R16

- 235/45 R17

13,3mm na + czy - ?

+13,3mm oczywiście

to prędkość max wzrośnie :>

ale przyspieszenie spadnie :confused4: - ale nie w zimie :quattro::evil2:

ale to jest mało ważne a jaki wygląd fury no no :thumbup: :thumbup: :banan2: :banan2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) na spotach bedzieli mieli 2 nowych kolegow;) z A6 i A8;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wklejce mam:

lato - 215/55 R16 XL

- 235/45 R17

No to 255/35 mieści się w tolerancji (2,73%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) na spotach bedzieli mieli 2 nowych kolegow;) z A6 i A8;)

:good: :good: :cool1:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 18:03_________________________________________________

nie ma to jak jezdzic na letnich 19" gdy za oknem snieg ;(

a miało nie być zimy :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...