Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

te Kahn'y max mi sie widza.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zwróćcie uwagę na spalanie na jednym ze zdjęć 34,5 l/100 a temperatura na zewnątrz -2,5

u mnie przy tej prędkości jest 18,8 l/100 a przecież A4 jest dużo cięższe - jednak :ON: górą

oczywiście nie biorę pod uwagę że przyspieszenie te A3 jest niewierygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajcie az bedzie mozna dobre foto cyknac..:D teraz zima, kola letnie w garazu. itd:D :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowe foty też dobre, a jak nie chcesz kół pokazywać to sie w małą zaspę wbij i już :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie zielonogórzanie co myslicie - czekam na fotki, jesli fotel nie jest przetarty na wylot to spokojnie sobie go w pracy na tapicerni uzupelnie farba do skory :wink4:

warto za te pieniadze - bede chcial raczej wyszarpac z lokietnikiem ale bez boczkow moze uda sie taniej :naughty: oplaca sie ??

http://www.motoallegro.pl/item559129058_audi_a4_sedan_kpl_skora_fotele_airbag_podlokietnik.html

ma sie rozumniec ze fotele z anglika pasuja do wersji "ogolnoeuropejskiej" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowalem od tego goscia jeden komplet foteli takich tylko w kremie do avanta z anglika

pasuja plug & play

( fotel kierowcy bedzie fotelem pasazera i na odwrot )

co nie robi zadnej roznicy

ten komplet widzialem na zywo ... jest w miare dobrym stanie

ja za te pieniadze gdybym mial sedana bralbym i sie nie zastanawial

gosciu mieszka pod poznaniem.[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 17:01_________________________________________________kolega do niego dzwonil i wiem ze za 1100 odda juz z podlokietnikiem jak sie dobrze zagada[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 17:02_________________________________________________wentyl

zaslepka kupiona ;)[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 17:03_________________________________________________za 25 godzin ci ja dam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg powiedz - czy jest cos czego Ty nie wiesz :):good:

mniej wiecej wiem, gdzie mam jechac to obejrzec - komplecik do jutr zarezerwowany dla mnie :naughty:

jak mozesz to zdefiniuj jeszcze - w miare dobry stan :) tego wytarcia nie bierzemy pod uwage :) rozmawialem tylko ze sprzedajacym a wiadomoz e kazdy chce sprzedawac i zarabiac :P

jesli polecasz i skoro za 1100 jest do oddania to jutro lece po nowe graty :D

przy okazji:

Nowak_zg jak tam poszukiwania kratek dla mnie, halogeny sie marnuja :P

wentyl ze tak zapytam - pracujesz w nadlesnictwie w babimoscie ??

pozdro panowie - jak cos sie w autku zmieni to napewno dam znac i sie pochwale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duffy jak znajde zaslepki to odrazu biore od ciebie halogeny ( oczywiscie jesli cena bedzie w granicach rozsadku )

cena sztuki w aso to 200pln

ps. z tego co pamietam to nie bylo sie do czego przyczepic w tej tapicerce.... wygladala tak na 150-220 000km. stan wtedy jak ja bylem to byl taki jak na zdjeciach

i gosciu ma sporo czesci do a4 wiec w razie co wez 200zl wiecej a moze cos mu doplacisz i wezmiesz odrazu jakiegos bonusa ;)

za 1100zl dogadales sie z nim ze odda z podlokietnikiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w razie problemow pomozemy na spocie przelozyc tapicerke ...

ja juz to przerabialem

1-2h roboty i zrobione :)[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 17:44_________________________________________________konian a co z twoim wnetrzem z rs4 b7 ;> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega do niego dzwonil i wiem ze za 1100 odda juz z podlokietnikiem jak sie dobrze zagada

:D

zabieram ze soba dziewczyne a ona ma dar przekonywania :D (pamietacie kota ze shreck'a :P )

Jedź do gościa z samego rańca, to na spocik przyjedziesz już świeżo umeblowanym.

raczej nie preferuje pracy w niedziele - niedzielna praca w g**** sie obraca :P

jesli juz to pojawie sie za tydzien - chyba ze nie wytrzymam :evil::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam - te które jest u gościa w Lubiniu niestety nie ma podgrzewania foteli :kwasny: więc na tę chwilę odpada

znalazłem to:

http://cgi.ebay.pl/Recaro-RS4-Sportsitz_W0QQitemZ320343126935QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item320343126935&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

ale nie wiem czy jest podgrzewanie no i niestety tylko na razie jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg dokladnie tak :decayed:

szukam - te które jest u gościa w Lubiniu niestety nie ma podgrzewania foteli :kwasny: więc na tę chwilę odpada

znalazłem to:

http://cgi.ebay.pl/Recaro-RS4-Sportsitz_W0QQitemZ320343126935QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item320343126935&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

ale nie wiem czy jest podgrzewanie no i niestety tylko na razie jeden

Der Sitz hat eine Sitzheizung --> sa podgrzewane :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz muszę się mocno zastanowić czy ryzykować tylko jeden, jak założe tylko jeden to będzie śmiesznie wyglądało.

Dużym plusem jest jeszcze to, że jest z kompletną szyną - więc montaż w 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...