Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://moto.allegro.pl/item572500762_jedyne_listwy_ozdobne_carbon_do_a4_s4_na_allegro.html

cena na razie znosliwa;)

My jorg jestesmy w stalym kntakcie, jeden facet zalega mi z kasa za Wiskoze i sie wszytsko komplikuje i az mi glupio;p [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 00:23_________________________________________________WWWEEEENNTYL!!!!

Pilnie potzrebny numer do kolegi Od bordowej B5 w sedanie z babimostu... kontakt w sprawie Alu.

podeskij mi na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki za pomoc... skrzynia biegow i tam sie tenze czujnik znajdowal... wymienilem i juz smiga. pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mysliscie... jak sie ma sprawa z klapa USA do polifta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o tym??

http://rafcar.otomoto.pl/audi-a6-C7930773.html

Może w niedziele uda mi sie wyrwac na spocik. Ale zalezy jak dzieciak bedzie sie czul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim, tez jestem z Lubuskiego z Gorzowa Wlkp, od niedawna jestem użytkownikiem A4 :naughty: w raazie jakichs spocików jestem chetny tylko jakies info wczesniejj by sie przydalo :>

moje gg 36688596

pzdr 4 all[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 22:57_________________________________________________mala poprawka nr gg 3688596 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolegę i zapraszamy na spoty. O spotkaniach w Zielonej Górze i w Gorzowie, są info na forum, więc powiadamianie na gg chyba jest zbyteczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszytskim. mam kilka rzeczy do sprzedania:

Amory Boge+spirngi Eibach -60/50mm (Avant) 200zl

Gwint High-performance (odpowiednik FK) 650zl

Grill RS4 b5 300zl

Tarcze tylne AFN/AVG w fajnym stanie -nie wiem po co zmienialem... 50zl komplet.

1011988.jpg

1011977.jpg

1011996.jpg

1011983.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amory Boge+spirngi Eibach -50/50mm (Avant) 200zl <-- poprawiam

tam jest -60/-50mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej chlopaki dzis bylem myc auto i tak latalem wkolo niego ze sciera i wiadrem i wyczailem, ze stoi krzywo. Az poszedlem do domu i zmierzylem od ziemi do naroznika klapy i wyszlo- lewa strona 103cm, prawa strona 101cm... 2 cm roznicy. Nie mam pojecia co to moze byc?? czy moze zbiornik pelen i go przechyla?? czy jak to rozumiec? prosze o jakas odpowiedz bo zmartwilo mnie to...::(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

very funny... very... za tego typu porady, bądź krytyke to z gory dziekuje.. chyba znalazlem powod... ostatnio bylem na zbieznosci i sie okazalo ze mam j**nieta sprezyne i oslony przegubow i jedna koncowke drazka to wymienilem.. ale sprezyne tylko jedna a nei dwie i moze ta nowa jako ze jest nowa to sie lepiej trzyma i mimo tej samej twardosci to troche wyzej stoi?? nie wiem nie znam sie ale tak mi wpadlo to do glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko nei ibrazam sie tylko 2cm to bym musial chyba go obkleic blotem..

co so sprezyny to wymienilem lewy przod to by sie zgadzalo ze stoi wyzej niz prawy ale czemu tyl? czy jedna sprezyna az tak podnosi cala strone?? troche chyba za mocno by to bylo nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zmierzyć prześwit między oponą a nadkolem, z jednej i drugiej strony? Jeśli będzie różnica, to zawieszenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko zmierzylem ale przod... i roznica jest... lewy 6cm prawy 5-5,5cm a wiec tyle by pasowalo pod werse z nowa lepsza sprezyna ale z tego wynika, ze tyl tez mam jakis walniety skoro jest krzywo jutro bede robil pomiary niczym krawiec z Panamy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...