Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja tez ;p

[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 23:21_________________________________________________balot78 bylem dzis u kolegi z dekielkami

nie ma nic w naszym rozmiarze :(... same duze do volvo, mercedesow, porsche itp... ale nic do audi i ogolnie nic w rozmiarze 58-60mm :(

moze na dniach cos sie pojawi to dam znac....

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spoko :kox:

Opublikowano

Ale ktoś fajną furkę sprzedaje :) i jak tanio :naughty:

Opublikowano

będzie dziśiaj spocik :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ale ktoś fajną furkę sprzedaje :) i jak tanio :naughty:

jesli sie nie sprzeda to ... zostaje u mnie :)

a jesli sie sprzeda to zaczynam grubo zbierac siano i chce kupic nissana 350z

Opublikowano

Hejka

Dla mnie ostatni spocik skonczył sie 8 pkt. i 300zl.

Ale dzisiaj bede :P

Opublikowano
  • Autor

jak to ?

za co ?

predkosc ?

8pkt i 300-400zl to jest przekroczenie chyba o 41-50km/h z tego co pamietam

Opublikowano

malin - pamiętaj o kluczach do radyjka

Opublikowano

I ja będę. Dawno nie było fotek spocikowych, więc dzisiaj zabiorę aparat i statyw. Może jakąś grupową fotkę strzelimy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mnie dzis raczej nie bedzie .... pozatym auto mam usyfione :P[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 15:12_________________________________________________jak spot ? ile bylo aut?

jakies fotki ?

Opublikowano

jak wracałem to musiałem stać w korku - bo dawca nerek się rozwalił w Piaskach i droga była zamknięta

Opublikowano

widziałem tylko niebieski motor i czarny worek

Opublikowano

Witajcie ponownie wiem, ze to nie ten dzial ale co kilka glow to nie jedna a mam kolejny problem... otóż wczoraj sprawdzilem olej.. wyszlo, ze brakuje... dzis bylem u mechaniora i musial pol litra dolac... wiem, ze nie mam mlodego auta ale pol litra na 1500km bo tyle zrobilem od wymiany to troche duzo... wsadzilem na noc tekture pod auto ale sucha rano byla wiec sie tylko upewnilem, ze nie mam wyciekow.. teraz nie wiem co robic.. czy wymieniac uszczelniacze i pierscienie... co wyjdzie z robocizna kolo 1000-1500 czy tez kupowac nowy silnik??? a moze w 1.8 ADR to jest normalne, ze pije tyle oleju.. dodam tylko ze nie katowalem go. Racz czy dwa tylko go rozbujalem do 160-180 zeby sprawdzic Vmax ale to na 2-3 minuty pozniej miedzy 100-130 sie bujalem...duzo jazdy po krotkich odcinkach typu 500m. Prosze o pomoc bo sie zalamalem:(

PS bylem na badaniu spalin to tak na szybko wyszlo ze troche za duzo CO2 ale mowili ze pozniej mi podadza bo mam moze nierozgrzany silnik i stad moga byc zle wskazania.

Opublikowano

Koledzy gdzie mogę kupić w zielonej lub w nowej soli Pierścienie centrujące ???

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

Opublikowano

a tu znowu cisza :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.