Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

odkrecilem kola i sprezyna j**nieta z tylu... ehh ale spoko jutro caly dzien rycia bo jeszcze termostat dziwnie sie zachowuje .. stoje podejdzie do 90 stopni pojade kawalek i spada w okolicie 65 ja wiem ze jest ped powietrza ale to go chyba dyskwalifikuje ostatecznie nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

stoje podejdzie do 90 stopni pojade kawalek i spada w okolicie 65 ja wiem ze jest ped powietrza ale to go chyba dyskwalifikuje ostatecznie nie??

-dokładnie - niezależnie od prędkości z jaką jedziesz i temperatury na zewnątrz powinien trzymać 90 stopni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka :hi:

u mnie wskazówka temperatóry tez spada podczas jazdy i to nieraz do zera( na trasie) w miescie do 60 stopni jak sprawdzisz co tam siedzi to podziel sie informacjami

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brian, wpadaj dzisiaj na spocik do ZIelonej Gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czujesz jak rymujesz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan w Aso z Lubina zamowil nie te korki.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jaka dzis frekwencja :gwizdanie: :gwizdanie: a grill od rs jeszcze aktualny,jak tak to jutro dam cynk czy jest kupiec musze go troche przekonac :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 19:45_________________________________________________a tu nic znowu cisza ,Balot nie podglądaj :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan w Aso z Lubina zamowil nie te korki.. :thumbdown:

ten pan z ASO to chyba "KORKI" Tacher z serialu "dzień za dniem" - nie wiem czy kojarzycie bo to bardzo dawno leciało

"obla di obla da - LIFE GOES ON yeah!"

[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 22:02_________________________________________________

a madas podgląda :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

nieładnie podglądać :gwizdanie:

i nieładnie skarżyć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha dobrzy jestescie:D

Grill nadal aktualny:D dzisiaj na kilku autach pasowany i git malina...a na moim mi sie nie widzi:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a madas podgląda :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

patrze co się dzieję u Was ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis przegladalem ogloszenia bo szukam jakiejs roboty.

pozniej w dziale sprzedam zauwazylem cos takiego : http://www.izg.pl/?page=ogloszenia&co=szcz&id=23219

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisane że "używane przez kobietę" - a to nie zawsze jest dobre, no i nie ma nic o przebiebu[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 13:57_________________________________________________a co z Twoją B6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topor jak się nazywa ten wosk ?

A1 Ultima Show & shine Polish

ale w makro pokazala sie nowa twarda pasta... jutro testuje i powm co i jak..

KAMIL... zmieniasz fure??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie zmieniam fury, nie mam powodu. podoba mi się to co mam.

Panowie chciałbym usunąć kilka rysek ktore powstaly na lakierze, co polecacie? jaki srodek? mazałem tempem ale potrzebuję coś lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...