Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdyby było mnie stać na drugie auto... :wink4: Paweł, a gdzie fotki?

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

beda na dniach :)[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 08:45_________________________________________________narazie stoi u topora w garazu

Opublikowano

Na niedziele bede mial niespodzianke drodzy koledzy.

A przyjezdrzajcie bo jeszcze jest kilka nowych maskotek.

Opublikowano

pomocy. jak nazwac pieska?:D :gwizdanie:

Opublikowano

Fifus, pimpek,czarek itp :polew:

Opublikowano

ja nazwalem kota tofik :P

mozna gdzies w zielonej kupic dywaniki do audi ??

nie ASO :P

Opublikowano

hmmm:D zamianka za halogeny i masz dywaniki:D

Opublikowano

heeh :P nie mam serca - czuje ze bym cie oszukal :polew:

Opublikowano

Nie prościej allegro?

Opublikowano
Opublikowano

co się panowie z Waszą ekipą porobiło .... :mysli:

Opublikowano

krotko zwiezle i na temat.. chyba sie rozleciala:D

Opublikowano

Oj tam od razu rozleciała. Myślę, że nie każdy jest w stanie przyjeżdżać co tydzień na spotkanie. Nawet w dużo większych miastach spoty są rzadziej i przyjeżdża mniej autek niż u nas (np. Szczecin). Może ustalmy termin spotów raz w miesiącu?

Opublikowano

hmm mozna;) ale ja proponuje wybrac sie czy zorganizowac jakas impreze:D:) :hi:

Opublikowano

Ej panowie co raz w miesiacu kto chce to wpada co tydzien jak do kosciola.

A ty dalej o piciu.

A tak na marginesie chcialem sie zapytac dlaczego jak ruszam i mam 4 tys. obr. to cos mi piszczy ?

Trzeba cos wymyslec z ta impreza

Opublikowano

A tak na marginesie chciałem sie zapytać dlaczego jak ruszam i mam 4 tys. obr. to cos mi piszczy ?

Husqwarna mam dokładnie to samo i ni hu hu nie mogę dojść o co kaman men. I powiem więcej mam tak od początku kiedy to zasiadłem za sterami :audi:!!! Jak moją żonę uczyłem śmigać dieslem to jak ciśnienie mi nieco strzeliło to nawet na zakrętach takie cuda miałem..... :good: myślę że u Ciebie to jeszcze git a u mnie to już czasami od 3 tys się zaczyna, zależy jakie podłoże jest..... ale mam pewną koncepcję bo zawsze po tym opony jakieś takieś na przodzie z małym bieżnikiem są więc myślę sobie że mniej kręcić trzeba kierą i będzie oki men. To taka moja koncepcja, ale jeszcze sprawdzę w praktyce to napiszę.

Może ustalmy termin spotów raz w miesiącu?

WiesiekM ja popieram. Raz a z całych sił. Było by git a nawet hit byle nie mit. :wink4: Ja niestety tak co tydzień to nawet do kościoła nie daje rady chodzić. Raz a pożądnie gdzie wszyscy przybywają, zapowiadają się na forum i wtedy jest szał :audi: w ZG, ale wiesz ja za młody jestem w klubie jeszcze aby takie propozycje wystosować.

A tak abstrac**jąc od tego wszystkiego...

Po spocie dołka załapałem i :

1. syna do domu odstawiłem

2. śmieci wywaliłem

3. browarki nabyłem

4. do garażu pojechałem

5. :a4fan: posprzątałem

.....i na forum zajrzałem

6. opinie tą swą napisałem

7. przy niej Dżemu i Iry posłuchałem.

Opublikowano

miesiac w zasadzie troche dlugo. Mysle zebyspoty byly co 2 tyg.

co Wy na to?

Bluesman :polew: --->umarlem dzisiaj:D

Opublikowano

Bluesman :polew: --->umarlem dzisiaj:D

A to dlaczego? :mysli:

Opublikowano
  • Autor
:silacz:
Opublikowano

cześć

czy ktoś z Was ( Zielona Góra ) posiada może VAG'a ? piszę w imieniu Oskara ( oczywiście A4-klubowicz ) - jadą z kolegą do DE po auto i potrzebują pożyczyć interfejs na jeden dzień ( zapomniał swója kabel zapakować )

dajcie znać - thnx :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.