Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wolna reakcja przycisków climatronica


redhotek

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jak jest u was z przyciskami wyboru kierunku nawiewów (te strzałki góra/ nogi i kratki)? u mnie wszystkie działają ale po zmianie kierunku nawiewu (lub dodaniu kolejnego np mam na szyby i włączam również na kratki) klapom zajmuje to jakąś minute zanim się przestawią. wydaje mi się, że zmiana temperatury też reaguje z lekkim opóźnieniem. dzieje się tak zarówno na klimie, jak i na normalnym nawiewie. przycisk obiegu zamkniętego działa od razu. klima wyrzucała jakiś czas temu błędy sporadyczne nastaw klap czy coś tędy ale same zniknęły. czy u was reakcja na zmianę kierunku nawiewu jest natychmiastowa po naciśnięciu guzika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp.

songo, a powiedz mi jak załatwiłeś sprawę z tym zwalonym silniczkiem nawiewów? jedynie kupno nowego/ używki? czy można go jakoś naprawić? jeśli kupowałeś nowy, to daj znać ile takie ustrojstwo kosztuje.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku zakupiłem nowy który później i tak sprzedałem ponieważ naprawiłem swój stary.wyczyściłem komutator(tak to sie chyba nazywało) jak wyjmiesz silniczek i rozkręcisz go to na takim wałeczku(komutatorze) masz już nie pamiętam ale albo 2 albo 3 dziurki które należy przeczyścić igłą i powinno hulać. nie mniej jednak nie każdy silniczek da sie naprawić. koszt używki na allegro to cena około 70-100zł ale konieczne jest aby zakupiony nowy silniczek miał identyczne numery jak na twoim starym gdyż w przeciwnym razie nie wszystko będzie ci działało jak należy.u ciebie się zwiesza wiec jak przeczyścisz to powinno działac należycie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...