Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Świeci ECON


bigkaban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzis rano zaswiecil ECON.Auto jak w profilu.

Pojechalem do kolegi na VAG-e i pokazal to co na zdjeciach. Odczyt byl robiony przy wlaczonym silniku i po skasowaniu blad wracal. Wtyczka do czujnika wpieta poprawnie a jak to na drugim koncu wyglada to nie wiem:( Prosze o jakies porady od czego zaczac bo rok temu wymienialem chlodnice<dziurka od kamienia>ale wtedy vag pokazal inny komunikat- g65 low pressure i tam bylo wsio jasne a tutaj.... Z gory dziekuje za wszelkie wskazowki

IMG_0250.jpg

IMG_0249.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro sprawdze czy jest cisnienie. Jednakze mam nadzieje, ze to czujnik bo kolejna dziura w chlodnicy badz wezu sprawi, ze znowu pojdzie 1000zl na to "bezawaryjne" auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry sprawdziłbym ciśnienie w układzie jak już wyżej napisano a potem martwiłbym sie wydawaniem pieniedzy na naprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry sprawdziłbym ciśnienie w układzie jak już wyżej napisano a potem martwiłbym sie wydawaniem pieniedzy na naprawy :)

martwie sie juz teraz bo gazu mi nie ukradli a jesli go nie ma to uklad nieszczelny- wydatki wiec nie do obejscia. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzis odpialem i wpialem czujnik. Po odpieciu pokazal 33 bary a po wpieciu znowu 1 bar ale w grupie 2 w pierwszym okienku zmienila sie cyfra 3 na cyfre 8. 3 razy go odpalalem i econ sie nie swieci. Zobacze co bedzie dalej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie na parkongu przy odpalaniu znowu zaswiecil econ. Jutro zostawiam na serwisie.[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 09:31_________________________________________________mechanik mowi, ze chlodnica... jezdze po drogach na ktorych sa 3 wyjazdy z budowy i pelno kamyczkow... moze jakas plexe zamocowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś kiepska chłodnica, albo mechanik :wink4:

co masz na mysli?? ze chlodnica kiepska to mozliwe bo oryginalu nie bralem.. a mechanik niby czemu?? ja sie w lutowanie nie bawie tylko wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorodowal...

oslone mam roczna... nowka...

zobacze jak odbiore co i jak...[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 10:54_________________________________________________hehe wiem, ze mieszam ale dzwonil mnechanik jednak chodzilo o chlodnice tylko on jakiejs fachowej nazwy uzyl... rozszczelniona na gorze na szwie.. czyli kijowa jakosc... no to ja daje na reklamacje i bedzie w razie w:)

albo na allegro jak wymienia na nowa... dam znac za pare dni czy na pewno dziala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...