Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Jakie tarcze?


RobertTychy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałem zamówić na allegro tarcze hamulcowe na tył i na przód mojego samochodu oraz klocki, ale pewien sprzedawca poprosił mnie o nr fabryczne tych częsci, lub rozmiary, tzn. średnica itp. bo powiedział że do A4 AWX są dwa rodzaje. Czy ktoś zna te numery, bądź czy ktoś by mi podał jakiś link do pewnego sprzedawcy? Co polecacie? Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdr. Dodam jeszcze że moje autko to A4 sedan, 2002 r, 1,9 TDI,130 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. tak to racja są dwa rodzaje do A4 AWX 1,9TDI. a sprawdzenie jakiego typu są twoje hamulce jest proste możesz zrobić to sam, ściągnij kolo z przodu i zobacz na zacisku hamulcowym jakom masz firmę, są dwa rodzaje. Lukas i Ate. Przy zakupie podaj jaki masz układ Lukas czy Ate? to jest ważne. Ja wymieniałem tarcze i mam teraz z firmy Brembo, polecam. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmy Brembo, polecam.

Tez wymieniałem tarcze i założyłem BREMBO nacinane przód i normlane z tyłu + klocki Textary i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony i polecam

Tak jak napisał Adamooo jesli Ci sie chce wymień jarzma i załóż większe tarcze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra a ile kosztuje jarzmo w ASO ??

bo bede zmieniał hamulce na wiosne moze warto zmienić na 312 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez na wiosne bede zmienial tarcze+klocki. Z przodu mam 312 o ile sie nie myle.

Chcialbym troche skrocic droge hamowania... co moge zrobic? Oplaca sie w ogole zakladac wieksze tarcze na tyl, czy nie ma to wiekszego znaczenia w praktyce?

ps. Jezdze na 17" w zime i w lato ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj ZIMMERMANNY :) i dobre klocki do tego i napewno bedzie lepiej :P

a z tyłu hmm trzeba tez troche roboty jest bo tez jarzmo jest inne i chyba zacisk

kiedys kolega dłubał tył w leonie zapytam sie go co potrzeba [br]Dopisany: 08 Styczeń 2008, 09:38 _________________________________________________własnie sobie troche poczytałem poszperałem i

http://www.mts24sklep.pl/ i ten sklepik jest całkiem OK

komplet tarcz przód Zimmermana 288 mm cena 530 zł 2 szt a 312 mm koszt 550 zł

tył srednica 245 mm 410 zł ( jest chyba taki sam czy to 2,5 czy 1,9 )

obie wiercone przód i tył

do tego klocki około 300 a 350 zł [br]Dopisany: 08 Styczeń 2008, 10:09 _________________________________________________co do jarzm :P

cena sztuki pod tarcze 312 mm

około 360 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...