Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cennik Alkoholi - Bukowina Tatrzańska 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakie wy macie delikatne gardełka :gwizdanie:

:evil: :evil: :evil:

Jak kozaczy...

A żeby na zlot przyjechać i pokazać konkret gardełko z Grodu Kraka to nie :evil:

nie kuś po przylecę i wtedy zobaczymy na co co cię Jaruś stać :evil:

Chętnie bym Ci pokazał :naughty:

Opublikowano

Prezes kazał zapytać (bo sam nie ma czasu) czy do Karmi też masz dojście ?

bo z 2 butelki by wziął od razu

Mówił na letnim,że Karmi od rana za nim chodzi,ale w barze nie mieli.

Opublikowano

Przyznać się , który to zrobił takie duże zamówienie na alkohol ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110115/LUBLIN/99992142

53-letni mieszkaniec okolic Starogardu Gdańskiego

wiek by sie zgadzal z PIXI-m ale on jest z wawy :mysli: :mysli: :mysli:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

tylko się przypominam, bo zlot coraz bliżej :naughty:

Opublikowano

a Ballentinesa ? :naughty:

no jeden normalnie gada :)

ballentinesa to dziewczyny piją :decayed:

:polew: :polew: :oklaski: :oklaski:

jestem Laska i jaram blanty :P

Opublikowano

tylko się przypominam, bo zlot coraz bliżej :naughty:

mi jacka danielsa szykuj :wink4:

Opublikowano

Finlandia 0,70L - 40 zl

Jak zawsze x2 poproszę :rolleyes:

Opublikowano

Finlandia 0,70L - 40 zl

Jak zawsze x2 poproszę :rolleyes:

Sam będziesz pił :gwizdanie:

Opublikowano

Finlandia 0,70L - 40 zl

Jak zawsze x2 poproszę :rolleyes:

Sam będziesz pił :gwizdanie:

No BA...

Do domu Sobie przywiozę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

proszę o PW, żebym nie przeoczył czyjegoś postu w temacie :gwizdanie: :good:

Opublikowano

Adasku, a moje PW ?

Opublikowano
  • Autor

a no, już odpisuję :decayed: :decayed:

Opublikowano

jakimś vanem przyjeżdzasz Adaś? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jakimś vanem przyjeżdzasz Adaś? :wink4:

nie ma tego aż tak dużo :>

Opublikowano

w sumie bagażnik masz pojemny :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

będę się gdzieś tam przewijał ale jakby ktoś nie mógł Mnie znaleźć, będę pod telefonem jak coś, nr w assistance :decayed: parę flaszek będę miał więcej :naughty:

Opublikowano

będę się gdzieś tam przewijał ale jakby ktoś nie mógł Mnie znaleźć, będę pod telefonem jak coś, nr w assistance :decayed: parę flaszek będę miał więcej :naughty:

bądz pewny,że jak nie będę mógł Cię znalezć-przez mikrofona masz wołanko :gwizdanie: :wink4:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Adaś, wszystko już rozliczone, manko w normie ?

Opublikowano
  • Autor

hyhy następnym razem będę sprzedawał do 21 bo później już nie pamiętam :decayed: Wihajster przed wyjazdem mówił "sory, że nie wziąłem tych flaszek co zamawiałem", a Ja do tego momentu myślałem, że brał :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.