Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Zrywa samochodem czy to turbo ?


kleju74

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w trakcie jazdy zerywa mi samochodem - jedno bardzo krótkie szarpnięcie (aż całą paką zerwie). Zdarza sie to rzadko a zwłaszcza przy delikatnym manewrowaniu pedałem przyspieszenia. Mechanik stwierdził iż to wina turbiny czy to jest możliwe? Dodam że turbo mi szurgocze przy schodzeniu z obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze w tym momencie któres koło stoi na lodzie i wpada w boks i nagle chwyta przyczepność i jest zerwanie... bo to dziwne

jakbys dostał bonusa-nagły przyrost mocy z nieba :wink4:

chyba ze to nie wiena nic przy silniku a np: półos napedowa przekakuje na frezie np na wewnetrznym przegubie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja naprzyklad mialem cos takiego ale to mi zawor ERG szwankowal i w sumie tego samego dnia i w tej samej godzinie kiedy zaczaął mi poszarpywac to i zj***ł sie dokonca ze az mi gasł silnik i nieszlo jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja naprzyklad mialem cos takiego ale to mi zawor ERG szwankowal i w sumie tego samego dnia i w tej samej godzinie kiedy zaczaął mi poszarpywac to i zj***ł sie dokonca ze az mi gasł silnik i nieszlo jechac

:facepalm:

kleju74, zależy jaki zryw masz na myśli... najlepiej jakbyś wrzucił logi. Jeśli chodzi Ci o mechaniczne szarpnięcie budą to może być półoś, jeśli tylko na jednym biegu to może coś z ząbkiem na przełożeniu.. Turbine bym raczej wykłuczył, chociaż tutaj 011 wyjaśni wszystko. Może włącza Ci się antypoślizg :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...