Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Delikatne szarpnięcia na pierwszych biegach w skrzyni Multitronic A4 B6


hofi7

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz ja nie rozumiem - "...nie mogę wogole dojść do tego Vag-a" ...?

Pisz czego dokładnie nie rozumiesz - wszystko wyjaśnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bart-S : wiesz żeby podłączyć do Vaga trzeba go najpierw mieć;p a ja niestety jeszcze nie dorobilem sie takiego oprogramowania, chociaz chyba mój sąsiad ma coś takiego więc go zapytami może coś z tego wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Bart-s ja nie siedzę w takich oprogramowaniach . Ja również nie posiadam Vag-a . :kwasny:

Wiem tylko ,że tym idzie wykryć błędy :)

Gdzie można kupić takie coś ? [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 11:55_________________________________________________I jaki koszt tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sugeruje Rafał - pogadaj z Czakim :)

I proszę, nie wyjeżdżaj mi z Panem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-cek - jesteś z WLKP - masz blisko do mnie więc możesz podjechać na diagnostykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie skrzynka po wymianie filtra i oleju, sprawuje sie pięknie, ale dalej uważam ze cos ja boli, więc następnym razem jak będę w PL jadę prosto do sopy na dokładne sprawdzenie jej:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do Polski :)

Nie no jeżeli odczuwasz jakieś dziwne drgania lub niepokojące rzeczy to od razu radzę jechać na dokładną kontrolę . Bo za miesiąc ,dwa może być np. za późno .

Nie chce straszyć . Ale jak będziesz czekał z tym długo no to skrzynia może przestać funkcjonować - padnie . chyba ,że to o czym piszesz ,że coś ją boli to mały szczegół no to wtedy raczej skrzynia nie powinna przestać funkcjonować :)

Nie chce się powtarzać ,ale jedź lepiej na kontrolę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma być to i tak będzie:D ważne aby nie dać sie zwariować:D olej filtry na czas i delikatna jazda, co kilka miesięcy sprawdzić skrzynie u dobrego mechanika od multi i wszystko będzie grało:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jak już kiedyś pisałem miałem problemy ze skrzynią, a dokładniej występowały szarpnięcia na pierwszych biegach.

Było bardzo dużo różnych możliwości i pomysłów na to jak temu zaradzić i w końcu się udało.

Nie była to wina filtra zewnętrznego skrzyni (koszt ok. 1200 zł), ale na pewno po trochu oleju, a w największym stopniu, a właściwie główną przyczyną był zepsuty czujnik obrotów.

Tak więc z wyjętym sterownikiem udałem się do Ozorkowa gdzie sterownik został naprawiony, nalałem nowego oleju (oryginalnego ATF - weszło nie całe 6 litrów) i teraz wszystko działa jak powinno."

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...