Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jaką tube aktywą wybrać do 500 zł


adik1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam może ktoś doradzi chciałbym do swojej audi a4 avant założyc tube aktywną

jaką możecie polecić żeby ładnie grało

do 500 żł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to delikatnie: tylko idioci nie znający się na rzeczy ładują tuby do bagażnika.

w takim razie gdzie powinna być tuba? ori jest w bagażniku :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to delikatnie: tylko idioci nie znający się na rzeczy ładują tuby do bagażnika.

...że już o aktywnej niewspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to delikatnie: tylko idioci nie znający się na rzeczy ładują tuby do bagażnika.

...że już o aktywnej niewspominając.

no to może wyjaśnicie,a tak na marginesie nie wspominając piszemy oddzielnie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz coś wkładać do bagażnika to skrzynię a nie tubę, tuba to pomyłka, czy skrzynia otwarta czy zamknięta to zależy od głośnika i preferencji. Do tego wzmacniacz, do tego okablowanie. Nie wspominając o tym że zgodnie ze sztuką wypadało by przód zrobić w tym samym momencie bądź nawet wcześniej, bo z dobrze zrobionym przodem może się okazać że skrzynka jest zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnimy ale co??

Wydaje mi się że jednak nie wiesz ocb do końca.

to sprecyzuj swoją wcześniejszą wypowiedź bo nie rozumiem po co ta ORI tuba w takim razie :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle to też wiem :rolleyes:

Bardzo mnie to cieszy bo z Twoich poprzednich postów wynikało coś wręcz przeciwnego. Jedyne co do tematu wniosłeś to porady z dziedziny ortografii. Nie wiem również co chciałeś wnieść postem powyżej, moja odpowiedź adresowana była do autora tematu. Pozdrawiam.

Powracając do tematu: z budżetem 500 zł nie będzie łatwo o "ładne granie", montaż przeprowadzisz sam? i czy używki wchodzą w grę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle to też wiem :rolleyes:

Bardzo mnie to cieszy bo z Twoich poprzednich postów wynikało coś wręcz przeciwnego. Jedyne co do tematu wniosłeś to porady z dziedziny ortografii. Nie wiem również co chciałeś wnieść postem powyżej, moja odpowiedź adresowana była do autora tematu. Pozdrawiam.

Powracając do tematu: z budżetem 500 zł nie będzie łatwo o "ładne granie", montaż przeprowadzisz sam? i czy używki wchodzą w grę?

moim skromnym zdaniem bagażnik w AVANCIE jest wystarczającą skrzynią, by można było zamontować odpowiednio duże głośniki basowe np. w boczki bagażnika, do tego dobry wzmacniacz i na pewno będzie to lepsze niż tuba, a skrzynia tylko zmniejszy przestrzeń bagażową :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagażnik NIE JEST skrzynią. Skrzynia ma być policzona pod konkretny głośnik i ma być SZCZELNA, SZTYWNA i wykonana z odpowiedniego materiału. A jeśli to bass-reflex to ma mieć odpowiednio zestrojony port. Ale nie jest to miejsce żeby sobie wykładać podstawy więc zachęcam do zapoznania się z materiałami dostępnymi w sieci których jest całe mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie coś to tylko audiofile robią ja do nich nie należę i pewnie z 90% społeczeństwa też,by był super mega dźwięk to na pewno 500pln nie wystarczy a kolega tyle chce wydać, to co Wy proponujecie wiąże się z większą kasą :wink4: bez urazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 500 zł można wydać mądrze i można je wyrzucić w błoto (czytaj: tuba aktywna), ale żeby jedno od drugiego odróżnić trzeba się coś w temacie orientować.

no i dalej to samo zaproponuj coś koledze, a nie tylko wywody i nabijanie postów :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zapytał o tubę i zauważ że nie licząc Twoich postów wszyscy staramy się go od tego pomysłu odciągnąć. I całym szacunkiem jesteś w tym temacie jedynym uczestnikiem który nic autorowi nie pomógł i nic nie wniósł tylko zadawał niepotrzebne pytania świadczące o braku wiedzy w temacie, więc wybacz ale stwierdzenie o nabijaniu postów tylko do jednej osoby może tu się odnosić.

Na proponowanie konkretnego sprzętu będzie pora jak autor tematu się odezwie i ustosunkuje do naszych sugestii. Czy zmienił decyzję na skrzynię czy może jednak mimo wszystko chce tubę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie racje może sie wstrzymam z ta tuba

ale coś w poprawie nagłosnienia by sie przydało kolega ma BOSE i mu tego zazdroszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...