Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Brak pośredniej temperatury :>


adaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Witka

Odnosze wrażenie, że coś mam z klimą nie tak.

Otóż jak dam na LOW - wiadomo - pizga jak niewiem co zimnem, natomiast jak dam wyżej na 18st to już wali ciepłem, że nie idzie wytrzymać.

Próbuje kombinować, że w lewej strefie daje 18st a w prawej na LOW ale nie przynosi większego skutku.

Mogła mi sie jakoś klima rozkalibrować ? Jest to wogóle możliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem

od kierowcy nieraz wali tak ciepłem ze nie idzie wytrzymać i czy podniosę temp czy obniżę to i tak wali gorąc a prawa strona jest OK.

Przeważnie jest tak że jak wyłączę auto i załączę ponownie to już wszystko wraca do normy .

Prawdopodobnie bez rozebrania i zdiagnozowania co się dzieje raczej się nie obejdzie .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie jednak już się do tego przyzwyczaiłem. W zimie ustawiam na 18stopni i na auto. Klimatyzacja sama się dostraja żeby w aucie panowała temp 18stopni. Zdejmuje kurtkę i jest ok jak w domu:) Chyba że u was leci takie same powietrze jak na HI. To już tylko Vag i naprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też tak mam. Wina leży prawdopodobnie po stronie silnika regulacji temperatury a dokładnie potencjiometr w tych silnikach jest uszkodzony. Można zrobić vagiem nastawy podstawowe - nieraz pomaga(u mnie nei pomoglo) Jednak wyczaiłem, że u mnie wystarczy na chwile dać na 25 stpopni i potem jak wracam na 18 to juz wszystko jest ok. Tak czy inaczej trzeba podpiąć vaga i wszystko sie wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...