-
[ALL] Sylwester GDZIE?
Mam pytanie:) planujemy ze znajomymi smignac na sylwestra gdzies w Czechy badz Słowacje no i wlasnie moze macie jakies godne miejsca do polecenia a nawet nr, jakis kwater!! bardzo by mi to ulatwio gdyz ja mam sie tym zajac a nie bardzo mam czas wiec troche na skroty;) Ewentualnie jakies info odnosnie samego wyjazdu (wieniety,na co trzeba uwazac itp... to juz bede spelniony) :hi:wiem ze tu sa madre ludziska i napewno pomoga z gory dziekuje i pozdrawiam.
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
osobiscie widzialem i faktycznie ladnie wyglada:D a spotkalismy sie chyba u OSKIKOM (klient) pozdrawiam;)
-
Kierowca A4 chciał przycwaniakować...
jestemem tam u was raz w tygodniu ,caly dzien sobie smigam ! i powiem ze w maxie widzialem bmw e36:D ale moge sie mylic
-
[ALL B6] Podswietlenie wnetrza a raczej jego brak;/
mam mały problem z podświetleniem wnetrza autka!normlanie funkcjonuje lecz gdy otwieram drzwi tylnie nie podswietla wnetrza to samo jest z bagaznikiem otwierajac go ciemnosci egipskie:/ zauwazylem rowniez ze nie swieca w tych samych tylnich drzwiach te czerwone lampki umieszone we wrotach (nie wiem jak fachowo sie nazywaja) z gory dzieki za wszelkie info!!!!
-
[ALL B6] Brak pośredniej temperatury :>
dopinam sie pod temat gdyz tez mam taki objaw:/ moze kto juz to przezyl??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich
acerosss
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta