Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Temperatura silnika 81 C a spalanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po rozgrzaniu silnika do temperatury roboczej na wskaźniku temp pokazuje się 90stopni, a na Vag'u pokazuje 81,3 stopnie. Czy to możliwe by spalanie wzrosło? :kox:

Opublikowano

Po rozgrzaniu silnika do temperatury roboczej na wskaźniku temp pokazuje się 90stopni, a na Vag'u pokazuje 81,3 stopnie. Czy to możliwe by spalanie wzrosło? :kox:

U mnie było podobnie przed wymianą termostatu , po wymianie spalanie spadło o około 0.5 litra :decayed:

Opublikowano

Termostat kopnięty, nie dogrzewa silnika i przez to dostaje większą dawkę paliwa. :wink4:

Opublikowano

Koledzy właśnie podpinałem vaga u siebie i mam dylemat bo podobno jak silnik uzyska 90C to ma to trzymać cięgle nawet na jałowym i grzaniu nagrzewnicą. Ja też jestem po wymianie termostatu na nowy, zagrzałem silnik na 90C na blacie i 89.2C na vagu po czym włączyłem ogrzewanie na III bieg, po tym temp zaczęła spadać i tak spadła do 68C ma Vag i podobnie na blacie. Czy to tak ma być czy mój termostat jest uwalony?

Opublikowano
  • Autor

Dobre pytanie a może układ zapowietrzony?? :gwizdanie:

Opublikowano

Dobre pytanie a może układ zapowietrzony?? :gwizdanie:

A ja mam takie pytanko. Czy układ nie jest w stanie sam sie odpowietrzyć po paru obrotach pompy wody???? i czy zawsze trzeba go odpowietrzac po np wym płynu?

Pozdro

ZC

Opublikowano

Sam tez tak myslałem jak ty, ale teoria i praktyka na swoim aucie to 2 różne rzeczy. Teraz wiem, że autku trzeba troszkę pomóc się odpowietrzyc po zmianie płynu

Opublikowano

Sam tez tak myslałem jak ty, ale teoria i praktyka na swoim aucie to 2 różne rzeczy. Teraz wiem, że autku trzeba troszkę pomóc się odpowietrzyc po zmianie płynu

W jaki sposób samemu odpowietrzyć układ?

Opublikowano

Koledzy właśnie podpinałem vaga u siebie i mam dylemat bo podobno jak silnik uzyska 90C to ma to trzymać cięgle nawet na jałowym i grzaniu nagrzewnicą. Ja też jestem po wymianie termostatu na nowy, zagrzałem silnik na 90C na blacie i 89.2C na vagu po czym włączyłem ogrzewanie na III bieg, po tym temp zaczęła spadać i tak spadła do 68C ma Vag i podobnie na blacie. Czy to tak ma być czy mój termostat jest uwalony?

Zalezy jaka jest temp na dworze. Jesli poniżej 0*C to jak najbardziej możliwe choć az tak bardzo spadac nie powinno. Mi jak były mrozy spadało na postoju i srednim nawiewie do około 75*C. Diesle nowe mało ciepła oddaja a tym bardziej grzeją się jak pracuja pod obciązeniem czyli jak jedziesz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.