Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] 2,0 TDI AVANT


Huberto_v

Rekomendowane odpowiedzi

no z 140 na ~200 konikow to musi byc roznica w jezdzie, ale jakos mi sie nie chce wierzyc ze spalanie jest bez zmian :chytry: no i te 9l na trasie, fotoradary opanowane :cool1:

Aaaa szkoda ze przed regeneracja turbo nie wiedzialem ze mozna inne turbo wstawic :wallbash: , teraz troche szkoda wlozonej kasy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie zauważyłem żadnej różnicy w spalaniu. Wręc bym powiedział że przy mojej jezdzie kiedyś więcej palił ale wtedy to trzeba bylo nawet podczas hamowania trzymać gaz żeby to się jakoś rozpędzało :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez zmian.

Tyle że ja mam dość specyficzny styl jazdy.

Mnie autko pali w mieście ok. 11l/100km a na trasie 9l/100km chyba że turlam dropsa po jakiejś jednopasmowej drodze to czasem się uda z 7l/100km.

No to nieźle :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież widać że chinol :disgust:

a co za różnica... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:03_________________________________________________chyba że taka że jemu na chinolu działa a zieluch z ori kamerką już chyba trzeci miesiąc walczy żeby uruchomić... :wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio tłumaczyłem zieluchowi przez telefon co i jak i podobno odpaliła :) ale podłączył na "krótko" :gwizdanie: :kox:

a co za różnica czy chinol czy audi..ano jest znaczna w ciemnościach :) oraz szybciej się załącza (od razu) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to działa automatycznie po wbiciu wstecznego? Jeśli tak to na jakiej zasadzie? jak i gdzie się to jeszcze podpina (oprócz tunera)? chyba będe musiał do Ciebie jutro zadzwonić to pogadamy :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wygląda oryginał i dlatego pytam...

jak ogarnę sprawe swojego auta teraz to będe pukał do ciebie w sprawie instalacji kamerki i co i jak podłączyć adamoo :P

Ori możesz zobaczyć tutaj:

http://audiforum.us/installations/8541-how-reverse-camera-into-b7-a4.html

Nie Ori wyglada tak

listwa_z_ramka.jpg

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 20:10_________________________________________________Tak jak pisze adamooo, auto... wlaczasz wsteczny i masz obraz... jesli pytasz o tuner TV to ja 'jeszcze :gwizdanie: ' nie mam, podpialem sie do adaptera.

Podpinasz sie do kostki lampy do 'na ile pamietam' pinu 2 - kabel od wstecznego..

kostka_pin.jpg

Od tego kabla idzie na zasilanie kamery i 'w moim przypadku' do adaptera oraz do radia pin C2 jest to złącze RFLS służy do wywoływania obrazu.

zielona_kostka_c2.jpg

Jak znajde wiecej czasu to cale podlaczenie postaram sie opisac... z problemami jakie mialem :confused4:

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 20:30_________________________________________________

ostatnio tłumaczyłem zieluchowi przez telefon co i jak i podobno odpaliła :) ale podłączył na "krótko" :gwizdanie: :kox:

a co za różnica czy chinol czy audi..ano jest znaczna w ciemnościach :) oraz szybciej się załącza (od razu) :)

no jak jest naprawde total ciemnosc i tylko swieca sie lampy w aucie to rzeczywiscie rewelki nie ma... ale np. na parkingach przed supermarketami jak jest chociaz troche oswietlone, jak dla mnie OK :good: natomiast w dzien to juz w ogole wg mnie super..

Filmik robilem aparatem niezbyt dobrej jakosci.. w realu nie ma zadnych zaklocen.. ale jak by ktos sie pytal to mniej wiecej tak to dziala :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie idzie dostac takie chormy co masz na przyciskach ESP itd??

:szukaj: allegro :przebiegly: lub w dziale sprzedam :hi:

akurat to wszystko od klubowicza czaki22

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14813188[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 21:51_________________________________________________W razie co to tutaj cos naskrobalem :gwizdanie: apropo kamerki

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=182782.0

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 22:32_________________________________________________No i kolejne wykonane mody, a tak mniej wiecej wyglada i brzmi przy BOSE:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mi nie mow he he... wczoraj ostatnia rzecz robilem tj. glosniki w drzwiach i blendy... nieco jeszcze matami wygluszajacymi oblozylem w drzwiach ale tylko za samymi glosnikami..

no i roznica tez jest slyszalna przy wymianie glonikow :rolleyes:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie furak na duży plus...avant kolor itd :good: za mody :notworthy: audio fajnie ogarnięte... co do planów szkoda że wspominasz o ograniczeniach finansowych... bo są zacne... :D oby jak najwięcej i jaj najszybciej się udało zrobić... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie furak na duży plus...avant kolor itd :good: za mody :notworthy: audio fajnie ogarnięte... co do planów szkoda że wspominasz o ograniczeniach finansowych... bo są zacne... :D oby jak najwięcej i jaj najszybciej się udało zrobić... :)

he he dzięki... :th: przyznam ze wlasnie zwolnilem z modami... wiadomo czasami sa rzeczy pilne i pilniejsze :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajniusie :good:kolorek,no i lista modów :kox::slina: :naughty:a dlaczego założyłeś tylko jeden monitorek w zagłówku?Pytam bo też zamierzam zakładać dvd ale jak już to podwieszony 15 lub 17" w podsufitce.Bezawaryjnej jazdy życze powodzenia w modach szybkiego zakończenia!!! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...