Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] 2,0 TDI AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Przedstawiam Wam moją A4-ke 2.0 TDI z 2005 roku, jeżdżę nią od 2009 roku i na razie jest :good:

Wyposażenie standardowe:

- Bi-xenony samopoziomujace + spryskiwacze reflektorów

- Navi RNS-E (mapa 2011)

- Manualna 6 biegowa skrzynia

- skórzana, multifunkcyjna kierownica

- 8x Air Bag

- ABS,ESP

- Pełny FIS

- Alusy ciemne 16”

- Tempomat

- klimatronik 2-strefowy

- bluetooth + adapter w podłokietniku pod komórkę

- Elektryczne szyby przednie sterowane z pilota

- Elektryczne i podgrzewane lusterka

- Światła do jazdy dziennej DRL

- Podłokietnik przód + tył

a>a>a>a>a>

Przebyte główne serwisy inaprawy :kwasny::

- Wymiana rozrządu + pompa [05.09]

- Kpl opon DUNLOP SP SPORT Fastresponse -V 205x55 R16 [05.09]

- Wymiana oleju silnikowego preferowany przez Audi - Castrol x 2

- Kpl opon DUNLOP Winter Sport M3 -H 205x55 R16 [11.09]

- Regeneracja turbiny [05.10]

- Ori kpl przednich welurowych dywaników [06.10]

- Wymiana żarników w ksenonach [06.10]

- Naprawa radia RNS-E (laser + napęd) [12.10]

- Wymiana łożyska od alternatora [03.11]

- Wymiana węża do turbiny :facepalm: [07.11]

- Wymiana filtru pyłkowego, oleju, paliwa [07.11]

- Wymiana świec - Beru [02.12]

- Wymiana wycieraczek - Bosch [06.12]

- Wymiana klocków tył - TRW [07.12]

- Wymiana aku - Banner [10.12]

- Wymiana wł. hamowania (na nowy typ 1K2 945 511) [11.12]

- Wymiana żarniku w ksenonie na ori philipsa [11.12].

- Wymiana/regeneracja pompowtrysków :facepalm::facepalm: [01.13]

- Wymiana klocków przód - TRW [02.13]

- Wymiana whacza lewy przód TRW [05.13]

Plany odnośnie modyfikacji wzależności od chęci i głównie finansów:

- Podświetlane klamki wewnętrzne

- Podświetlenie drzwi: światła ostrzegawcze i oświetlenie podłoża

- Przyciemnione tylne szyby

- Cyfrowy Tuner TV

- Ori dywaniki AUDI A4 (zima)

- Ledy na tył od A6

- Elektryczne składane lusterka - matowe aluminium

- Wymiana modułu bluetooth na moduł z pełną obsługą

- HomeLink

- Czujniki parkowania przód/tył

- Klimatyzowany schowek (lodówka)

- Felgi 18" ori AUDI

- Kiera od s-line

- Chromowe listwy okien

- Nakałdki na pedały z s4

- Webasto

- Układ kontroli ciśnienia w oponach

- Dołożenie elektryki szyb tylnych

- Hak holowniczy (głównie na bagażnik rowerowy)

- Tylny spoiler s-line

- Dokładka zderzaka (dyfuzor) s-line

Wykonane mody:

:drinks:

OSWIETLENIE

- Podświetlana gałka zmiany biegów (2 diody z górnej belndy) [02/2010]

- Podświetlany uchwyt na kubek chrom

- Podświetlenie przestrzeni nóg z przodu i z tyłu [12/2011], led tył [12/2012]

- Wymiana lampki wewnetrznej na lampke s-line [12/2011]

- Podświetlanie daszków przeciwsłonecznych [01/2012]

- Podświetlana tylna popielniczka [03/2012]

- Podświetlany podłokietnik [03/2012]

- Podświetlenie tablicy rej. LED od A5 [07/2012]

a>a>a>a>a>a>IMG_00253_1.jpg?gl=PLIMG_00256_1.jpg?gl=PL

AUDIO/VIDEO

- DVD z adapterem PCCM oraz funkcja TV-free [06/2010]

- Kamera cofania [01/2011]

- Polskie menu RNS-E [02/2011]

- Dodatkowe wejscie AUX [03/2011]

- Pełen system BOSE z 2007 tj. wymiana [03/2011]:

- glosnikow w dzwiach oraz glosnika centralnego

- sub'a i wzmaka

- blend w drzwiach

oraz dołożenie AudioPilota

- Monitor 7” w zagłówku [04/2011]

a>a>a>a>a>a>a>a>a>

CHROM / ALU

- Przyciski oraz uchwyt na kubek chrom [12/2010]

- Ramka biegów, popielniczka przód i tył w wersji szczotkowane alu [11/2011]

- Gałka zmiany biegów s-line [12/2011]

a>a>

INNE - Dezaktywacja poduchy pasażera [10/2010]

- Kpl osłon w komorze silnika: podszybie + zamknięcie na aku; osłona mała po lewej stronie; osłona duża na zbiornik spryskiwaczy i płyn wspomagania [11/2010]

- Funkcja Auto, coming/leaving home + Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne (mod zwyklego uchwytu, czeka na odpowiednią szybę) z czujnikiem deszczu/zmierzchu [11/2011]

- Czujnik jakości powietrza [02/2012]

- Fotele + kanapa S-line :wink: półskóra, podgrzewane fotele z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego, kanapa z boczkami pod airbagi [11/2012]

- Siatki na tył foteli [12/2012]

- Schowki pod siedzeniami [01/2013]

a>a>a>a>a>

Pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

Ładne autko. W szczególności kolorek.;-)

A lista modów całkiem sporo. Tylko dziwi mnie, że na liście nie ma zewnętrznego S-line'a.

Opublikowano

Dziwi mnie co tak ludzie chcą to bose zakładać. To przecież wcale tak dobrze nie gra. Wolałbym tą kase zainwestować w niefabryczne nagłośnienie. Kolor dla mnie jeden z ładniejszych, który dobrze wyglada jak sobie przyciemnisz wszystkie szybki. Do aluminiowych odudów lusterek jestem średnio przekonany. Troche to kosztuje i strasznie to kradną. Mnie już raz kiedyś ukradli z S3.

Opublikowano
  • Autor

Ładne autko. W szczególności kolorek.;-)

A lista modów całkiem sporo. Tylko dziwi mnie, że na liście nie ma zewnętrznego S-line'a.

Dzięki... może rzeczywiście nie wszystko jest ale jak by się chociaż to znalazło to by było super :) [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 18:52_________________________________________________

Dziwi mnie co tak ludzie chcą to bose zakładać. To przecież wcale tak dobrze nie gra. Wolałbym tą kase zainwestować w niefabryczne nagłośnienie. Kolor dla mnie jeden z ładniejszych, który dobrze wyglada jak sobie przyciemnisz wszystkie szybki. Do aluminiowych odudów lusterek jestem średnio przekonany. Troche to kosztuje i strasznie to kradną. Mnie już raz kiedyś ukradli z S3.

Sporo ludzi na forum własnie pisze ze roznica jest odczuwalna po zmianie na bose, szczerze mowiac nie mialem okazji to w realu sprawdzic to nie wiem... Co do lusterek to masz racje, chociaz dla mnie wygladaja super i dlatego ta kwestia jest do zastanowienia :)

Opublikowano

Auto ładne :good:jeszcze podwójny wydech i czipa :wink4: bo plany są ambitne :notworthy:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 19:13_________________________________________________ile tam masz nalatane?

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

fajne autko, fajne mody i ciekawa lista modów do zrealizowania :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

fajne autko, fajne mody i ciekawa lista modów do zrealizowania :oklaski:

dzieks... no zobaczymy jak to wyjdzie z realizacja, oby jak najwiecej :>

Opublikowano

Zapraszamy na spoty kujawsko-pomorskie :hi:

Opublikowano

Ładny kolorek,bezawaryjności i wytrwania w modyfacjach :good:

Opublikowano
  • Autor

Zapraszamy na spoty kujawsko-pomorskie :hi:

Dzieki Wielkie, wybieram sie i wybrac nie moge :rolleyes: ale kiedys bede musial podjechac... takze jeszcze raz dzieki[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________ :good:[br]

Opublikowano

Kolego ja miałem okazje porównać nagłośnienie bose i podstawowym w S3 i rewelacji nie ma. Podstawa to jest wygłuszenie drzwi i głośniki na ludzkim poziomie i brzmi to dużo lepiej ni bose w podobnych pieniądzach.

Opublikowano

kamera cofania :good:

Opublikowano
  • Autor

kamera cofania :good:

Przydaje się :przebiegly: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 12:07_________________________________________________

Auto ładne :good:jeszcze podwójny wydech i czipa :wink4: bo plany są ambitne :notworthy:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 19:13_________________________________________________ile tam masz nalatane?

no na pewno podwójny wydech fajnie wyglada, z tym chipem to tak troche mnie zniecheca opinia tego silnika, 1.9 pewnie bym potraktowal chipem ale tego... sam nie wiem... ~180.000km

Opublikowano

Co tu gadać fajna fura :good:

Opublikowano

Huberto_v fajne auto, fajna lista planów. Wszystko w dobrym kierunku. Pewnie za niedługo się z Tobą skontaktuje bo do 2 miesięcy chciałbym podpiąć też kamere.

Zapraszam do mojego wątku. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=39852.0 Może znajdziesz jakiś pomysł do siebie :)

Podnoś moc i nic się nie przejmuj. Zrobiłem moim ponad 100k km po programie (z tego ok 50k km z wymienionym turbo a BRD i drugim IC) i nic się nie dzieje

Opublikowano
  • Autor

Huberto_v fajne auto, fajna lista planów. Wszystko w dobrym kierunku. Pewnie za niedługo się z Tobą skontaktuje bo do 2 miesięcy chciałbym podpiąć też kamere.

Zapraszam do mojego wątku. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=39852.0 Może znajdziesz jakiś pomysł do siebie :)

Podnoś moc i nic się nie przejmuj. Zrobiłem moim ponad 100k km po programie (z tego ok 50k km z wymienionym turbo a BRD i drugim IC) i nic się nie dzieje

nie ma problemu :good: , przyznam ze jestes kolejna osoba ktora jest zainteresowana kamerka...

a sama wymiana turbo i dolozenie drugiego IC duzo daje?, czy to nie warte zachodu i lepiej odrazu chipem potraktowac?

Opublikowano

program był najpierw na 177kucy potem wymina turbo, drugi IC i korekta programu. Teraz mam 190-200 kucy.

Ogólnie uważam że każda modyfikacja mocy była warta. Wreszcie się autko jakoś toczy

Opublikowano

program był najpierw na 177kucy potem wymina turbo, drugi IC i korekta programu. Teraz mam 190-200 kucy.

Ogólnie uważam że każda modyfikacja mocy była warta. Wreszcie się autko jakoś toczy

A jakie jest spalanie Siemian przy takiej mocy :mysli:

Opublikowano

bez zmian.

Tyle że ja mam dość specyficzny styl jazdy.

Mnie autko pali w mieście ok. 11l/100km a na trasie 9l/100km chyba że turlam dropsa po jakiejś jednopasmowej drodze to czasem się uda z 7l/100km.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.