Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] drżenie drążka biegów w czasie jazdy


KUMAREK

Rekomendowane odpowiedzi

w czasie jazdy po niezbyt równej drodze, drży drążek od skrzyni biegów, jeżeli jade po równej drodze wtedy wszystko jest w pożądku. Czy to jest normalne w tym modelu.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie nie jestem tego pewien, kupiłem moją audi 2 tyg. temu i ją ciągle testuje i przyglądam się różnym rzeczom, sprzedawca mówił ze było tylko delikatne puknięcie w przód z czego pomalowany jest zderzak i maska, nic więcej nie mówił. ale jeszcze przed zakupem podjechałem z nim do swego mechanika i nic podejrzanego nie znalazł, nawet powiedział że ma bardzo ładny spód :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli nic wam nie waali a drążek delikatnie się rusza w tył i w przód to to jest naturalne.Uwierzcie mi,że wywalone poduchy,czy to pod silnikiem,czy pod skrzynią dają o sobie znać :evil:.Nie szukajcie dziury w całym,nie rozglądajcie się po aucie co lata,a co może zaraz odpaść,bo to nie o to chyba chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delikatnr ruchy lewarka to normalka, zwłaszcza po tylu latach, same plastyki pod mieszkiem są wyrobione, po tylu latach mają prawo. Nie ma co szukać, no chyba że lata sobie bardzo luźno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do (bratpit)... czy jak poduszki po silniczkiem są juz zużyte to czy silnikiem telepie.? bo w mojej silnik pracuje równo, ........... i tak własnie jest jak opisał (cayenne) że drążek porusza się do przodu i do tyłu w szasie jazdy po nierównym terenie. pozatym nic niepokojącego nie zauważyłem. Pisze bo poprostu jak jest jakas początkowa faza awarii to chciałbym ją jak najwczesniej usunąc i cieszyc sie jazdą mojej 4-reczki. :a4fan:............ [br]Dopisany: 13 Listopad 2007, 10:07 _________________________________________________i jeszcze jedno. czy jak tak sobie lata drążek to czy to dalej niczemu nie szkodzi.?

drążek jak tak lata to są to ruchy sprężyste.

[br]Dopisany: 13 Listopad 2007, 10:09 _________________________________________________nie można powiedziec że całkowicie lużno lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno. czy jak tak sobie lata drążek to czy to dalej niczemu nie szkodzi.?

Wg mnie nie.U mnie(jak i w innych :a4fan: ,którymi jeździłem) też tak lata przy + - gazu.Wszystkie poduszki miałem sprawdzone i są sprawne.Poszukaj trochę na forum, o objawach zużytych poduszkach silnika i skrzyni było dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie wychodzi na to że w mojej :a4fan: jest wszystko w pożądku. Dzieki za pomoc :notworthy:, ale jak cos sie bedzie działo-co odpukac to bede zgłaszał sie do was..............zamykam temat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...