Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Tłoczki przod do audi... Problem. Pomóżcie!!


Rafal1988Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moze ktos gdzies widzial gdzie moge kupic tloczki do zaciskow na przod do AFNa. Rok temu malowalem zaciski wszystkie srubki i reperaturki razem z wezami powymienialem a w ciagu 2 miechow musialem 2 razy dolewac plyn hamulcowy. Gdzies mi ucieka ten plyn. Mysle ze jest to tloczek gdys mial lekkie wzery jak mi robili zaciski i to moze byc powodem wycieku plynu chlodzacego? Gdzie znalesc takie tloczki jakie wymiary maja. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiary tłoczka:

średnica-57mm

wysokość-55,3mm

Przynajmniej takie były u mnie :zacisk ATE ,tarcza wentylowana

a kupowałem tu www.carix.pl/

Raczej dobrej jakości bo po upływie roku jeszcze się świecił i nie było rdzawego nalotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałem w Inter Cars bo robiłem zacisk na szybko na wyjeździe ale napisz pw do Tom77 on może mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moze ktos gdzies widzial gdzie moge kupic tloczki do zaciskow na przod do AFNa. Rok temu malowalem zaciski wszystkie srubki i reperaturki razem z wezami powymienialem a w ciagu 2 miechow musialem 2 razy dolewac plyn hamulcowy. Gdzies mi ucieka ten plyn. Mysle ze jest to tloczek gdys mial lekkie wzery jak mi robili zaciski i to moze byc powodem wycieku plynu chlodzacego? Gdzie znalesc takie tloczki jakie wymiary maja. Prosze o pomoc.

jestes pewien że to przód ????

a nie przypadkiem tyl albo siłowniki sprzęgła ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleszka jak montowal mi zaciski to mowil zeby wymienic tloczki ale ze nie mialem gdzie kupic to stare mi zalozyl. Takze nie jestem w 100% pewien jak bede wymienial tarcze to wszystko sie obluka. Ale w razie czego zakupilbym nowe tloczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...