Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Nie działa oświetlenie w kabinie


tolek85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, spotkałem się z takim problemem, przestało mi świecić oświetlenie w kabinie, na drzwiach oraz w bagażniku. Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki, są OK. Obok przełączników nad głową jeśli oświecę światła to podświetlenie na czerwono działa. Dioda ambiente działa. Żarówki są dobre. Zapalenie ręczne lampek również nie działa. Jaka może być tego przyczyna? Czy może bezpieczniki są gdzie indziej? W module MCE? Na VAGu nie ma żadnych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim aucie bezpieczniki są w 3 miejscach a zasilanie do oświetlenia idzie z pompki centralnego zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, spotkałem się z takim problemem, przestało mi świecić oświetlenie w kabinie, na drzwiach oraz w bagażniku. Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki, są OK. Obok przełączników nad głową jeśli oświecę światła to podświetlenie na czerwono działa. Dioda ambiente działa. Żarówki są dobre. Zapalenie ręczne lampek również nie działa. Jaka może być tego przyczyna? Czy może bezpieczniki są gdzie indziej? W module MCE? Na VAGu nie ma żadnych błędów.

...moduł MCE nie ma nic do tego, lepiej przetrzep vagiem 46 sterownik komfortu

i sprawdz dokładnie jeszcze raz bezpieczniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miałem ten sam problem w swojej audi a4 b6 niestety padł moduł komfortu wymieniłem na używany 200zł i mam teraz światło wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...