Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Problem z audi 80 1,9 tdi 1z


olek4505

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie mam problem z audi 80 b4 z 92r 1,9 tdi a mianowicie ustawiłem dziś dawkę i kat wtrysku chodzi ładnie ale po wyłączeniu i uruchomieniu ponownie zaczyna falować zgaszę odpalę ponownie chodzi ładnie i tak w kółko na vag 0 błędów co to może być dodam jeszcze ze nastawnik wyciągnąłem i wyczyściłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o tą kulkę w nastawniku pewnie tylko ze tam jest potencjometryczny nastawnik i niby wycierają sie ścieżki dla tego lekko ruszyłem płytką żeby te suwaki chodziły po nie wytartych ścieżkach [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 20:17_________________________________________________i jak panowie ma ktoś jakiś pomysł czym to może być spowodowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia ze masz audi z 92r a tam nastawnich uchodzi za nierozbieralny....

wiec jak Ty go tam wyczysciles?

bym w nastawniku szukal problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozebrałem go tak http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=1741

tylko ze nie tak doszczętnie jak na opisie i to akurat nie jest potencjometryczny nastawnik tak ze trochę inaczej to wygląda w środku a co do ustawienia nastawnika ruszałem nim i nic nie pomaga dawka zaczyna skakać na vag od 0 do 30 a nawet wyżej nieraz uspokoi się i stoi w miejscu i po jakimś czasie znowu faluje [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 14:10_________________________________________________teraz na zimnym silniku jest ok ale jak tylko trochę się rozgrzeje zaczyna mocno falować i przy prędkości jakieś 50km/h i obrotach jakieś 1600 a 2000 trzęsie samochodem czyżby nastawnik siadł tylko tak z dnia na dzień co o tym myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...