Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Cross Cabriolet Quattro..?


Rekomendowane odpowiedzi

http://motoryzacja.interia.pl/samochody/prototypy/news/audi-cross-cabriolet-quattro,1010614,415

Prosze zobaczyc jakie dziwadlo. Jak wam sie to podoba..? Bo mi niezbyt.. :decayed:

Takie troszke auto dla mezczyzn o "miekkich ruchach" :naughty:

Moj profesor powiedzial by ze to jest taki "dziobak" troche terenowka, troche cabrio.. Ale nic konkretnego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz przekombinowane.......

Zwolennicy Cabrio wolą chyba lekkie sportowe cabriolety

SUVa to mało przypomina

Silnik spełniający Euro6 to dla mnie wada (zapewne ma kupę niepotrzebnej proekologicznej elektroniki, fltrów, katów i co tam wie jeszcze.... zamiast porządnych mocnych turbin)

Zuzycie paliwa.... hmmmm no może całkiem małe ale co z tego?

No i ten automat 8-biegowy - troche już za dużo tych biegów, non-stop zmiany?? może to multitronik? Nie wróżę temu cudowi bezawaryjnośći

To tyle, powiem tak wolę zdecydowanie najlepsze Audi ostatnio ---> RS6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi się sypnęło z nieba troszkę sałaty, to mogłabym sobie kupić. Albo jakby mi ktoś dał w prezencie to też bym nie pogardziła :naughty:

A tak serio wg. mnie nie jest takie złe, jak sobie wyobrażam całe czarne np to już nawet niezły samochodzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten prototyp Q5 jakoś nieciekawy jest, jak dla mnie. Patrząc na ten model, można powiedzieć również A3 cabrio. Samochód znakomicie pasowałby do Beverly Hills :>

Widać jednak, że prezes zarządu, Rupert Stadler po raz jedenasty z rzędu zamierza pobić rekord sprzedaży, a :audi: ciągle poszerza gamę oferowanych samochodów :thumbup:. Od A1 do R8, Audi szuka swojego miejsca również w niszowych dotąd segmentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...