Treść opublikowana przez grant
-
Wrazenia po II urodzinach Klubu :)
Organizacja i zabawa super :th: Dziękuję organizatorom
-
Nareszcie jest moja strona
Zdjęcia super :oklaski:
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
grant
-
Powtarzamy numer z La Gazzetta dello Sport
Wracając jeszcze do sondy z kicker.de, właśnie ukazał się komentarz do głosowania. Redakcja tego periodyku oświadczyła, że 4.miejsce Niemców w sondzie (grupa jest tylko i wyłącznie "atakiem" polskich kibiców na stronę kicker.de i głosowaniu przeciwko "deutsche Elf". Napisano, że całą tą sprawę nagłośniła stacja telewizyjna tvn24, przez co w środę wieczorem ponad dziesięciokrotnie zwiększył się ruch na serwerze, by oddać głosy w sondzie, a przez to Niemcy spadli na czwartą pozycję. Na koniec redakcja kicker.de składa podziękowania polskim kibicom za odwiedzenie strony i oddanie głosu w sondzie i oznajmia, że prawdę kto jest lepszy poznamy 8. czerwca 2008 w Klagenfurt. Tak więc "wojna" na sondy między Polską a Niemcami rozpoczęta
-
Powtarzamy numer z La Gazzetta dello Sport
78% na 4.miejsce - to musi być dla naszych zachodnich sąsiadów przygnębiające
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Bez sensu taka improwizacja z xenonami i to jeszcze w
-
Nasz Moderator się ożenił :)
Wszystkiego dobrego Młodej Parze :oklaski:
-
Nasz klubowiczka OSETTI zmieniła stan cywilny - złóż życzenia :)
dołączam się, również wszystkiego najlepszego na nowej drodze :oklaski:
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
... grywało się on-line, jednak teraz już jakoś czasu nie starcza
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników Audi. Od pewnego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem