Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] To może i ja się pochwalę 170KM 355Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AFN'97 z mapsensorem w ECU

Zmiany:

- wtryski .216

- turbo AWX

- pompa 11 hybryda (11 w korpusie 10)

- sprzęgło AWX

- kolektor AWX

- FMIC

- wyrzucony katalizator i egr

- silikinowe wężyki podciśnienia

- strojenie Rogal

Wynik całkowicie bezdymne 170KM 355Nm

skanuj0002.jpg

Plany, to turbo BRD i wtryski .260 :)

Opublikowano

Jest nieźle :kox: wykresik podobny do mojego ale odczucia u ciebie lepsze :evil:

Opublikowano
  • Autor

Lepsze ale już jest mało więc są plany na więcej :evil:

Opublikowano

Lepsze ale już jest mało więc są plany na więcej :evil:

Apetyt rośnie w miarę jedzenia :kox: powodzonka życzę :wink4:

BRD i wtryski ............ (z) robi robotę :good:

Opublikowano

jak już mówiłem, fajne te kreski :good:

tak z ciekawości, wtryski masz boscha czy fratelli bosio?

Opublikowano
  • Autor

jak już mówiłem, fajne te kreski :good:

tak z ciekawości, wtryski masz boscha czy fratelli bosio?

Bosio od Cowboy-a :good:

Opublikowano

Grymasze trochę :confused4: ..... włoszczyzna do niemca ( ile przelata ) :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Grymasze trochę :confused4: ..... włoszczyzna do niemca ( ile przelata ) :mysli:

Grymasisz :wink4:

Kupiłem na wiosnę nowe końcówki, w grudniu były sprawdzane - żadnych problemów.

Chociaż jak za jakiś czas kupię .260 to raczej Boscha.

Opublikowano

Chociaż jak za jakiś czas kupię .260 to raczej Boscha.

a bosch robi takie.. ??

Wynik zacny.. :P Ale widzę ochoty nabrałeś na więcej.. i bardzo dobrze.. niech auto ma się czym odpychać.. :P:)

Opublikowano
  • Autor

Rzeczywiście, .260 widziałem tylko Fratelli Bosio RACE 520.

Wiecie co mi się najbardziej teraz w jeździe tym samochodem podoba?

Mam wrażenie, że na 1 i 2 jest słabszy niż przed programem (nie ma takiego zrywu, chociaż żeby to dokładnie sprawdzić muszę poczekać do wiosny).

Za to 3,4,5 jest piekielnie mocny(to oczywiście moje subiektywne uczucie). A i najważniejsze, po zmianie biegu nie ma momentu spadku mocy. Nie ma czegoś takiego, że rozpędza się, jedzie, zmiana biegu, lekki muł i znów rozpędzanie i jazda. Jest rozpędzanie, jazda, zmiana biegu, jazda. Ciągnie na każdym biegu tak samo mocno, czy 60 -100 czy 100 -140 jedzie tak samo. Do 180 ciągnie równo (więcej, nie miałem okazji na razie jechać).

To chyba właśnie jest to "płasko" na wykresie :mysli:

Opublikowano

Mam wrażenie, że na 1 i 2 jest słabszy niż przed programem

Kolego mam dosłownie to samo.. :P

Na małej turbince 1 2 3 był szał d*py po założeniu BRD i 11mm cały dół szlak trafił... Ale po załączeniu 4 5 6 czuć jak autko jedzie.. :) na 6 biegu but i czuć jak w siedzenie wciska .. :)

Opublikowano

a ile oczekujesz jak wrzucisz turbo BRD i wtryski .260 ?

Opublikowano

s ile oczekujesz mocy i nm jak wrzucisz turbo BRD i wtryski .260 ?

200 :decayed:

ale po tygodniu będzie mało :tongue4:

Opublikowano

s ile oczekujesz mocy i nm jak wrzucisz turbo BRD i wtryski .260 ?

200 :decayed:

ale po tygodniu będzie mało :tongue4:

tyle z tego bedzie ? :shocked: nieźle :slina:

Opublikowano
  • Autor

Dwustu to ja nie chcę (niech ten silnik sobie jeszcze pożyje), wyższy i równie płaski moment wystarczy :wink4:

Opublikowano

Dwustu to ja nie chcę (niech ten silnik sobie jeszcze pożyje), wyższy i równie płaski moment wystarczy :wink4:

też tak wcześniej mówiłem.. :P A potem...

Nie potrafię przestać :wallbash:

Nie mogę odżałować, że mam bezdymne 170KM&355Nm. Wolałbym troszkę wiecej mocy i dymu. Dlatego, nie wiem czy niedługo nie kupię .230.

Opublikowano

Jak 200 nie chcesz to nie wiem czy jest sens 260tki pakować... no chyba, że chcesz mieć większą możliwość "modelowania" przebiegu nm ;) Ale uwierz Rafałowi, że będziesz chciał 200km zostawić jak po pierwszym hamowaniu tyle wyskoczy;)

A co do 260tek to Bosch produkuje tylko standardowe końcówki więc tylko 216 są z boscha.

260tki tylko bosio :)

Opublikowano

A co do 260tek to Bosch produkuje tylko standardowe końcówki więc tylko 216 są z boscha.

sa jeszcze standardowe 0.240 z Boscha - myslę że te byłyby idealne :)

260tki na forum golfa sprzedawał vetil - regulowałem mu je w Nadarzynie, poszły za okolice ~1000 PLN z przebiegiem ~10 tys, moze to armistead kupił :) ?

Opublikowano
  • Autor

Ja jeszcze nic nie kupiłem, chociaż cena była kusząca ;(

Wyszły nie planowane wydatki na studiach i to mnie przystopowało. Kto to słyszał, żeby za samo podejście do egzaminu dyplomowego płacić 500zł :wallbash:

Opublikowano

cyferki fajne wyszly :good: gratki...

nie baw sie w wieksze moce w tej turbo gnojowce, to juz jest chyba max jak na bezpieczna granice, po tygodniu jest i tak malo :tongue4: nastepny stage to zmiana auta :gwizdanie: oczywiscie na bi turbo - sam sie przesiadam na wakacjach. niech moc bedzie z toba :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.