Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Automat nie chce ruszać, dopiero przy wys. obrotach


ogon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,od niedawna mam problem z moja skrzynia automatyczna multitronic w mojej A4 B6 AVF z 2004r.Zdarza sie to czasami raz na pare dni niezaleznie od temperatury,mianowicie kiedy wbije na D czy R ta sama usterka,podswietlaja sie numery i literki na liczniku od automata i zeby ruszyc auto to trzeba dac naprawde duzo gazu nawet pod 4tys/obr.Mam nadzieje ze ktos zna odpowiedz i poradzi cos.Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag, masz tryb awaryjny, mozliwy sterownik mozliwe tez uszkodzenie skrzyni jesli bedziesz dalej exploatował w takim trybie skrzynie i ruszał z 4tys rpm oprawisz sobie w ramki to co z tej skrzyni zostanie

1, nieporuszaj sie tym pojazdem już

2. podlacz vaga, udaj sie na diagnoze do ASB

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:14_________________________________________________i czemu masz w profilu inaczej, prblem dot. twojego pojazdu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie biegów na wyświetlaczu komputera pokładowego mruga czy jest stałe? Tak jak koledzy radzą - trzeba podpiąć VAG-a i sprawdzić jaki błąd zapisał się w sterowniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne mają za mało oleju bo pod wpływem temperatury on `puchnie` zwiększa swoja objętośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sie podswietlaja to blad napewno jest w logach nie ma innej mozliwosci poniewaz tak jest skonstruwane oprogramowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaki wyluzuj :D p.s pojedz do osoby ktora ma pojecie na temat Vaga, moze ta ostatnia osoba najpierw usunela bledy a pozniej probowala je wczytac ponownie. heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogon - poszukaj w wątkach zlociki i spociki lokalnych spotkań. Tam podjedziesz to ktoś kompetentny zapnie VAG-a i sprawdzi co się dzieje :good:

...też nie bardzo chce mi się wierzyć, że żadnych błedów nie ma w buforze.

...może napisz coś więcej o procedurze. Kto sprawdzał Ci błędy i jak to robił - bo rozumiem, że byłeś obecny przy całej operacji?

Czakiego wymoderowałem ;):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej moderowac tych co pisza głupoty :kox:

Czak, ja tylko pilnuję aby niepotrzebnie Ci się nie dostało ;) Ciśniesz nowicjuszom "Multi" trochę za mocno - przecież kiedyś o CVT wiedzieliśmy mniej niż oni... Mamy ich edukować a nie odstraszać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...