Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] 1,6 Miga kontrolka płynu chłodzącego i gaśnie


taurus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w mojej a4 1.6 pojawił się problem z migającą kontrolką cieczy szczegolnie przy niskich temperaturach. Podczas jazdy gasł czasem się tylko zdarzało że zapalał się i znów gasł. Podczas ubiegłej zimy ten sam problem miałem wymieniany zbiorniczek ponieważ myślałem że to czujnik. Po wymianie się uspokoiło ale przyszła kolejna zima i problem wrócił. Proszę o poradę jak się tego pozbyć. Z góry wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczyść styki, sprawdź czy nie ma luzów na kostce łączącej. Może kabelek gdzieś koło zbiorniczka nie łączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musial sprawdzic,najlepsze jest to ze kolejny objaw gdy auto jst po trasie albo dlugo w trasie kontrolka potrafi zapalic sie po 2 godzinach jazdy pomiga pomiga i zgasnie i np za jakis czas np godzine znow ale nei zawsze tak jest. podobnie też się dzieje na krótszych trasach gdy auto juz wczesniej bylo rozgrzane.

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 23:16_________________________________________________Zastanawiam się co ma wspolnego z tym temperatura otoczenia bo w lecie ten problem znikał.

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 23:17_________________________________________________miał ktoś jeszcze taki przypadek?[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 23:06_________________________________________________słyszałem że w a4 to częsty przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...