Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Piny w lampce podsufitki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ludziska

Zmieniam przednią lampkę podsufitki z przedliftowej na poliftową.

W przedliftowej są tylko 3 piny.W poliftowej jest ich aż 12.

Czy zna ktoś może opis tych pinów??Może ktoś ma schemat jaki prąd do jakiego pinu puścić??

Pozdrówka.

Opublikowano

Dołączam się do Prośby czy ktoś może to już podłączał?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja tez sie przylaczam,widac trudna sprawa,z tym

Opublikowano
  • Autor

Niby temat opanowany ale nikt nie zna układu pinów.Tak też jutro zamierzam jakoś się dobrać do tej lampki i wszystko jakoś rozpisać.

Jeżeli moja praca przyniesie efekty to na pewno załączę jakiś obrazek

:)[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 20:21_________________________________________________Poniżej zamieszczam rozebraną kostkę(włącznik) sterujący całym podświetleniem przedniej dużej poliftowej lampki

CIMG2123.jpg

[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 10:24_________________________________________________Tak to wygląda z całym rozgałęzieniem- niestety te blaszki idą w plastiku i nie wiadomo za bardzo gdzie.Kostka jest lustrzanym odbiciem montażu- żeby było w miarę logicznie.

Chyba że ktoś ma te blaszki luzem bez plastiku to zdjęcie by było mile widziane-ułatwi sprawę

CIMG2124.jpg

[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 10:31_________________________________________________Oto druga strona (zewnętrzna).Po złożeniu wszystkiego w całość tę część widać.

CIMG2125.jpg

Zastanawiam się też nad podłączeniem prądu i sprawdzaniem po kolei gdzie co zaświeci.Jaki prąd użyć żeby w razie zwarcia nic nie spalić?

jakieś pomysły??

Opublikowano

Ja bede mial tą lampke dopiero za jakiś czas to wtedy bede sie bawil. A teraz to nie mam pojecia wiem ze przed lift ma 3 przewody do lampki przed liftowej.

Opublikowano

a to da sie zamontować w przedlifcie wogóle??? trzeba bedzie ciąć podsufitkę ?

Opublikowano

tak ja wycialem i pasuje OK

Opublikowano

To wrzuć jakieś zdjęcia jak to zrobiłeś u siebie

Opublikowano
  • Autor

Ja też wyciąłem dziurę i pasuje.Wszystko opiszę dokładnie jak tylko dojdę z tymi pinami.

Kolego vauxhall95 jak to podpiąłeś wszystko??

Opublikowano

nie podpiolem

Opublikowano

Wrzućcie no jakieś fotki jak wycieliście i jak pasuje bo tez sie zabiore za to w przyszłym czasie.

Opublikowano
  • Autor

Fotki wrzucę dziś i opisze jak to zamontować i wyciąć.

Tymczasem posprawdzałem wszystkie piny i oto rezultaty

Patrząc na lampkę od przodu(2 lampki 10W u góry małe 5W na dole)

Piny

1+2=małe światełka 5W

3+4= wszystkie światełka świecą przy włączniku(główny przycisk w pozycji I)

5+7= podświetlanie wszystkich diód

6+9= podświetlanie funkcji pasanger airbag off

8+10= wszystkie światełka w pozycji neutralnej(główny przycisk między I a 0)-otwarcie drzwi

11+12= nie wiem(może coś do sterowania)

dziś jak to podłączę,jeżeli to podłączę :naughty: to wstawię pełen opis w dziale zrób to sam

Mile widziane jakieś sugestie pytania itp.

Opublikowano

OOO super to wrzuć jak skończysz ja sie też za to biore ale ja musze jeszcze podsufitke okleić alcantarą więc czeka mnie więcej pracy.

Opublikowano

witam. jak chcecie moge rozpisac piny kolorami w lampce poliftowej.

moze to cos pomoże

Opublikowano

No zawsze pomorze coś tam. To rozpisz jak możesz.

Opublikowano

foto :

7086ae0b29121dabm.jpg

rozpiska:

1 -pusty

2- szary z niebieskim paskiem

3- czerwony z żółtym paskiem

4-zielony z zółtym paskiem

5-brązowy z białym paskiem

6-brązowy

7-czarny

8-szary z zielonym paskiem

9-czerwony z piałym paskiem

10- brazowy z fioletowym paskiem

11-brazowy z czerwonym paskiem

12- brazowy z niebieskim paskiem

Opublikowano

Dzieki,ale mi sie akurat nie przydalo bo mam kostke taka jak ty na zdjeciu.I co wiadomo cos z podlaczeniem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Witam chłopy.

Podłączyłem dziś :decayed:

Zdziwiłem się, że tak to łatwo mi poszło.

Zdjęcia porobiłem i opis ale słaba bardzo jakość więc jutro rano(akurat mam wolne ) porobię zdjęcia lepszej jakości i to finalnie opiszę.

Powiem też zaopatrzcie się w lampki po lifcie :cool1: bo montaż też nie jest trudny-mam mały patent jak to ładnie spasować.[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 17:33_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186325.new#new oto opis montażu lampki poliftowej w przedlicie

Opublikowano

jak by co to mam lampke do opchnięcia.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jak by co to mam lampke do opchnięcia.

posiadasz przedliftowa czy poliftowa??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.