Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmaina Audi na mazde 626


Maciek 840729

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zmienic samochod na mazde 626 2.0 16v 115 kucyków 2001 rok, ale zmiana bedzie tylko na rok czasu ,mój klekotek jedzie do polski na generalny remont wszystkiego chcem sie uwinac z tym w rok jak finanse pozwola :) silnik, zawieszenie gwint, felgi opony, lakier bedzie czarny mat :) niektórzy mowia mi ze jestem jeb...iety tyle pienedzy chcem wydac na remont samochodu przeciez moge sobvie kupic nowszy. Ale ja i tak zostane przy swojej b5 dla mnie jest bezcenna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:

on jest lepszy niż ja :polew:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 19:14_________________________________________________czyżby dopalacze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy mowia mi ze jestem jeb...iety tyle pienedzy chcem wydac na remont samochodu przeciez moge sobvie kupic nowszy. Ale ja i tak zostane przy swojej b5 dla mnie jest bezcenna :)

Spoko Maciek :good: Tu jest wielu takich jebni@tych :decayed:

A Wy zamiast kolegę wspierać to się nabijacie :thumbdown: Nie ładnie :wallbash:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wiekszoszc wysmiewa mnie no ale coz .

A czego się spodziewałeś?

Temat wątku wskazywał na to, że ktoś szuka porady np. znalazł na otomoto Mazdę 626, która wpadła mu w oko i chce zasięgnąć opinii, czy jest warta, by się zamienić na Audiczkę. Tymczasem widzi temat na zasadzie: "Lubię placki, ale na obiad będzie pomidorowa".

Napisz konkretnie, o co Ci chodzi - chcesz się o coś zapytać w kwestii tego remontu, poradzić, nie wiem, czy może coś o tej Maździe.

Tak to nie wiadomo, o co Ci naprawdę chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wiekszoszc wysmiewa mnie no ale coz .

Wodzu, napisz o co chodzi w tym wątku, masz jakieś pytanie, potrzebujesz porady? Bo tak troszkę nie wiadomo o co biega :wink4:

Co do mazdy..626 to podobno niezniszczalne auta..ale jak siedzisz w angolii to ja bym sobie okiełznał coś bardziej " z jajcem " :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsumie nie potrzebuje porady chcialem zobaczyc co napiszecie na ten temat ,ale wiem ze juz czarny mat nie bedzie dobrym kolorem na moje auto :> a mazda bedzie tylko przejsciowym samochodem do momentu ukonczenia Audi. Jezeli moderator uzna ten temat za niepotrzebny niech go usunie, nie obraze sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsumie nie potrzebuje porady chcialem zobaczyc co napiszecie na ten temat

:facepalm:

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 21:55_________________________________________________Dlaczego akurat Mazda 626?

Jak ktos słusznie zauważył, w Wlk. Brytanii masz dostęp do naprawde ciekawych furaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że kolega normalnie chciał się pożalić że rozstaje się na jakiś czas ze swoim A4 :mysli:

Dobrze że przynajmniej ten czarny mat odpuściłeś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak ktos słusznie zauważył, w Wlk. Brytanii masz dostęp do naprawde ciekawych furaków.

Począwszy od mocnych i tanich japończyków do mocnych, małych francuskich zapierdalaczy :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsumie nie potrzebuje porady chcialem zobaczyc co napiszecie na ten temat

:facepalm:

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 21:55_________________________________________________Dlaczego akurat Mazda 626?

Jak ktos słusznie zauważył, w Wlk. Brytanii masz dostęp do naprawde ciekawych furaków.

A mazde dlatego ze juz mialem taka gablotke i wiem ze to wdzieczny samochodzik, a po drugie kolega ma do oddania taka za 1000 funciakow :naughty: ciagle serwisowana w stanie bdb wiec czemu nie brac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...