Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Proźba o sprawdzenie logów przed Virusem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chce zwieść auto na program do aligatora, ale najpierw chce wiedzieć czy mam wszystko OK przeplywka, turbo.... bo nie chce tam jechac zapłacić za vaga i mi powiem ze coś jest zwalone.... jak sam to moge zrobić z pomocą was:)

Zaznaczyć chce ze nie mam katalizatora i mam zaślepiony EGR

Przed Virusem chce zalozyć wieksze wtryski 216 bocha:)

zrobiłem logi i takie mam wyniki:

Robiłem to pierwszy raz wiec może coś być zwalone

Kliknij na foto aby powiększyć:)

Dynamiczne:

bloki: 2 3 4

beztytu322u.th.jpg

blok 8 10 11

89757477.th.jpg

Statyczny:

blok 1 3 4

st1un.th.jpg

blok 7 13 23 15

st2jp.th.jpg

chyba wszystko:) zrobiłem logi tych bloków które są wypisane w FAQ, jeśli gdzieś jest przeprowadzony zły pomiar napiszcie który i jak go mam poprawic albo co zrobic - wymienić, naprawić:)

Z góry wam dziękuje i pozdrawiam

Opublikowano

w exel'u masz opcje tekst jako kolumny, odznaczasz tabulator i zaznaczasz przecinek i tyle, zrób to bo teraz masz w logach datę zamiast wartość...

termostat do wymiany

Opublikowano
  • Autor

w exel'u masz opcje tekst jako kolumny, odznaczasz tabulator i zaznaczasz przecinek i tyle, zrób to bo teraz masz w logach datę zamiast wartość...

termostat do wymiany

Dzieki kolego nie zauważyłem juz poprawione:)

A termostat wymieniałem na poczatku stycznia tego roku.... wskaznik byl na 90 pozniej chyba widac ze temp rosnie moze nie byl do konca dogrzany auto bylo odpalone tylko do testow:)

Opublikowano

nie wolno rozgrzewać silnika na postoju, zapalasz i jedziesz, ty byś był zadowolony jak by ktoś kazał ci biegać w miejscu żeby się rozgrzać?

w tych logach jedynie układ wtryskowy coś nie gra, zrób dwuminutowego loga 013, tylko jego, nie 3 na raz!! tylko przez zrobieniem zrób z 10km, możesz też zrobić 2min 013 od razu po zapaleniu zimnego silnika, zobaczymy jak korekcje szaleją wtedy :)

statyczny kąt wtrysku masz minimalnie przesadzony, ja bym poprawił

Opublikowano

nie wolno rozgrzewać silnika na postoju, zapalasz i jedziesz, ty byś był zadowolony jak by ktoś kazał ci biegać w miejscu żeby się rozgrzać?

dokładnie, już lepiej pajacyki porób bo w miejscu to żaden bodziec :yeee:

ale na wielkich mrozach w celu znormalizowania pracy silnika przez te pare sekund moim zdaniem powinien pochodzić..

btw. nom te korekcje należałoby sprawdzić bo po wirusie mogą się bardziej rozjechać gdy będziesz pałował i zaczną się problemy z poddymianiem etc.

Opublikowano

Termostat dobry.

Rób wirusa - fura zdrowa.

Pozdrawiam

PS

Jeszcze raz tak zamiescisz logi - wrzuce je do smietnika. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.