Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zamarzające drzwi


bobek80081

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mój problem to z tymi od kierowcy,często mi marzną.Czt ktoś z zacnego grona :tongue4: klubowiczy miewa też taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem z drzwiami od pasażera. woda podeszła gdzieś pod uszczelki i przymarzało. Postawiłem samochód na noc do ogrzewanego garażu, drzwi zostawiłem otwarte aby wszystko wyschło. Od tego czasu nie mam problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mój problem to z tymi od kierowcy,często mi marzną.Czt ktoś z zacnego grona tongue4 klubowiczy miewa też taki problem?

przesmaruj uszczelki silikonem choćby takim http://www.autoland.pl/produkty/kosmetyki_samochodowe/srodki_zimowe/uszczelka

ja tego używam i nie wiem co to znaczy przymarznięta uszczelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mój problem to z tymi od kierowcy,często mi marzną.Czt ktoś z zacnego grona tongue4 klubowiczy miewa też taki problem?

przesmaruj uszczelki silikonem choćby takim http://www.autoland.pl/produkty/kosmetyki_samochodowe/srodki_zimowe/uszczelka

ja tego używam i nie wiem co to znaczy przymarznięta uszczelka

polecam kazdemu zabezpieczyc wlasnie silikonem :wink4: i problem z glowy :) Ja odswiezam raz w miesiacu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie silikon to preparat do smarowania gumowych uszczelek.W każdym sklepie moto to dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Spróbuje nasmarowac tym silikonem,ja smarowałem taką wazeliną w sztyfcie ale nie pomogło.W moim przypadku zbiera mi sie woda na progu przy tym plastiku od strony zewnętrznej auta . :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się właśnie przypomniało, że kupowałem jakiś preparat tylko całkiem o nim zapomniałem :decayed:, idę na dół i przesmaruję uszczelki. Jaki będzie efekt rano zobaczymy, jak będzie Ok to podam nazwę produktu. Mówili, że będzie -6*C w nocy, więc można sprawdzić :).[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:47_________________________________________________EDIT:

Mogę polecić ten preparat, nazywa się AUTOLAND car care, u dołu opakowania piszę USZCZELKA.

W zestawie jest fajna mała gąbeczka, którą się nanosi ten preparat na uszczelki, przy okazji uświadomiłem sobie jakie mam brudne uszczelki :shocked:, koszmar. Na tym opakowaniu piszę, że zapobiega przymarzaniu i konserwuje uszczelkę.

Szczerze polecam :). Kupiłem to na Bliskiej, tylko nei pamiętam za ile...

Foto jak to wygląda :).

dsc00025uz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Spróbuje nasmarowac tym silikonem,ja smarowałem taką wazeliną w sztyfcie ale nie pomogło.W moim przypadku zbiera mi sie woda na progu przy tym plastiku od strony zewnętrznej auta . :wallbash:

Silikon lepszy i ładnie wpija w uszczelkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:.W moim przypadku nie marzna uszczelki,dziś zauwarzyłem że zbiera mi sie woda pod plastkiem który jest na dolnym progu.Wytarłem dzis wszystko na sucho, lecz po pewnym czasie znów woda, dmuchnąłem pod ten plastki a tam pełno wody :mysli:.Nie wiem jak to zaatakowć? :angry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety u mnie też i u większości pod tym plastikiem zostaje woda

chyba taka przypadłość :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...