Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Zamarzające drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Mój problem to z tymi od kierowcy,często mi marzną.Czt ktoś z zacnego grona :tongue4: klubowiczy miewa też taki problem?

Opublikowano

miałem podobny problem z drzwiami od pasażera. woda podeszła gdzieś pod uszczelki i przymarzało. Postawiłem samochód na noc do ogrzewanego garażu, drzwi zostawiłem otwarte aby wszystko wyschło. Od tego czasu nie mam problemów.

Opublikowano
Witam.Mój problem to z tymi od kierowcy,często mi marzną.Czt ktoś z zacnego grona tongue4 klubowiczy miewa też taki problem?

przesmaruj uszczelki silikonem choćby takim http://www.autoland.pl/produkty/kosmetyki_samochodowe/srodki_zimowe/uszczelka

ja tego używam i nie wiem co to znaczy przymarznięta uszczelka

Opublikowano
Witam.Mój problem to z tymi od kierowcy,często mi marzną.Czt ktoś z zacnego grona tongue4 klubowiczy miewa też taki problem?

przesmaruj uszczelki silikonem choćby takim http://www.autoland.pl/produkty/kosmetyki_samochodowe/srodki_zimowe/uszczelka

ja tego używam i nie wiem co to znaczy przymarznięta uszczelka

polecam kazdemu zabezpieczyc wlasnie silikonem :wink4: i problem z glowy :) Ja odswiezam raz w miesiacu :decayed:

Opublikowano

A jak nie silikon to preparat do smarowania gumowych uszczelek.W każdym sklepie moto to dostaniesz.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki.Spróbuje nasmarowac tym silikonem,ja smarowałem taką wazeliną w sztyfcie ale nie pomogło.W moim przypadku zbiera mi sie woda na progu przy tym plastiku od strony zewnętrznej auta . :wallbash:

Opublikowano

Mi się właśnie przypomniało, że kupowałem jakiś preparat tylko całkiem o nim zapomniałem :decayed:, idę na dół i przesmaruję uszczelki. Jaki będzie efekt rano zobaczymy, jak będzie Ok to podam nazwę produktu. Mówili, że będzie -6*C w nocy, więc można sprawdzić :).[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:47_________________________________________________EDIT:

Mogę polecić ten preparat, nazywa się AUTOLAND car care, u dołu opakowania piszę USZCZELKA.

W zestawie jest fajna mała gąbeczka, którą się nanosi ten preparat na uszczelki, przy okazji uświadomiłem sobie jakie mam brudne uszczelki :shocked:, koszmar. Na tym opakowaniu piszę, że zapobiega przymarzaniu i konserwuje uszczelkę.

Szczerze polecam :). Kupiłem to na Bliskiej, tylko nei pamiętam za ile...

Foto jak to wygląda :).

dsc00025uz.jpg

Opublikowano

Dzięki.Spróbuje nasmarowac tym silikonem,ja smarowałem taką wazeliną w sztyfcie ale nie pomogło.W moim przypadku zbiera mi sie woda na progu przy tym plastiku od strony zewnętrznej auta . :wallbash:

Silikon lepszy i ładnie wpija w uszczelkę.
Opublikowano
  • Autor
:hi:.W moim przypadku nie marzna uszczelki,dziś zauwarzyłem że zbiera mi sie woda pod plastkiem który jest na dolnym progu.Wytarłem dzis wszystko na sucho, lecz po pewnym czasie znów woda, dmuchnąłem pod ten plastki a tam pełno wody :mysli:.Nie wiem jak to zaatakowć? :angry:
Opublikowano

No niestety u mnie też i u większości pod tym plastikiem zostaje woda

chyba taka przypadłość :thumbdown:

Opublikowano

tak juz jest: woda dochodzi do uszczelki i tam zalega

Opublikowano

też smarowałem silikonem i problemów żadnych nie ma

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.